Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

W jaki sposób najlepiej ubierać się w zimę? Jak prezentować się modnie, lecz przy tym czuć się jak najbardziej swobodnie?

Klimat w naszym kraju jest bardzo zmienny, natomiast w miarę łatwo się do tego przyzwyczaić. Występują u nas cztery pory roku, przynajmniej w teorii, bo w praktyce wciąż bardziej ulega to zmianą i można powiedzieć, iż zaczynają dominować ciepłe, nawet upalne lata i ciężkie to przewidzenia zimy. W czasie zimowym może być w związku z tym bardzo mroźno, ale również nadspodziewanie ciepło. Jednak, jeżeli chodzi o stan obecny, to raczej jest szansa na bardzo mroźną zimę, do której musimy się przygotować.

kurtka ziomowa

Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com
Czyli niezbędne są odpowiednie akcesoria, jak ciepłe kurtki jak i buty zimowe, lecz to nie wszystko – . Zima jest czasem, kiedy główna część naszego stroju to okrycia wierzchnie. Te części garderoby są przeważnie najbardziej drogie, dlatego trzeba wybrać coś w dobrej jakości, aby ubranie na zimę wytrzymało wiele sezonów.

Przygotowano bonus dla osób, które potrzebują dodatkowych materiałów – zobacz info (https://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/camping/camping-sztucce-niezbedniki) tu. Odnosi się ono do analizowanego w tym tekście zagadnienia.

W czasie zimy nie ma nic lepszego niż odpowiedni płaszcz. Dobrze sprawdza się kolor beżowy, ponieważ świetnie pasuje do stylizacji swobodnej do ciemnych spodnich jeansowych i na przykład białych trampek, lecz także do stylizacji formalnych, kiedy zakładamy spodnie w kant koloru granatowego. Z pewnością jest dobry do wielu ciemniejszych, lecz dość neutralnych kolorów, jak czernie i granaty.

W prosty sposób można zestawić go z resztą ubioru, z pewnością jest to łatwiejsze niż wybór innego rodzaju części odzieży, na przykład kurtki puchowe . Zawsze na zimę dobrze jest mieć sweter. Pasuje najczęściej do całego spektrum stylizacyjnego, to znaczy od tych luźniejszych do formalnych strojów. To rzecz niesamowicie uniwersalna, dobrze jest ją mieć w okresie zimowym. Sweter wełniany możemy zestawić na różne sposoby, od czarnych jeansów, aż po bardziej eleganckie spodnie z kantem Trzeba zwrócić uwagę na rozmiar oraz dopasowanie, gdyż od takich rzeczy jest zależne, jak będziemy ten sweter nosić. Pamiętać też należy o kamizelce puchowej.

Dobrze i korzystnie zastosować ją jako okrycie wierzchnie podczas ciepłych, zimowych dni, gdy niezbędna jest swoboda ruchów, a jednocześnie na dworze nie przebywamy jakoś specjalnie długo. To doskonałe rozwiązanie, kiedy po mieście poruszamy się autem, a wychodzimy z niego dość rzadko. Praktyczna też jest kamizelka z wełny, ale bardziej w sytuacjach formalnych. Doskonale sprawdza się ta z flaneli, którą można założyć pod marynarkę z tego samego materiału.