Uroda

Laserowa depilacja Wrocław – o co w tym wszystkim chodzi?

Depilacja laserowa to jeden z najbardziej popularnych z zabiegów medycyny. Niejednokrotnie wykorzystywana podobnie przez panie, jak i panów. Zawsze poprzedzona jest naradą z medykiem i zrealizowana przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego profesjonalistę. Laserowa depilacja Wrocław to skuteczna i bardzo bezpieczna metoda na pozbycie się bezużytecznych włosów znajdujących się na ciele.

Pozbądź się zbędnego owłosienia!

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilacja laserowa jest bezpieczną i porządną, a równocześnie szybką i bezbolesną (kiedy zastosuje się znieczulenie) metodą odróżnianą wśród tradycyjnych sposobów likwidowania owłosienia. Inne sposoby depilacji niosą za sobą niebezpieczeństwo wrastania włosów, pojawienia się odpowiedzi alergicznych, przebarwień, a nawet powstania blizn po zabiegowych. Epilacja laserowa nie pozostawia tego typu dolegliwości – jest strategią bezinwazyjną. Polega na tym, iż kosmetolog przykłada głowicę lasera do poprzednio przygotowanej skóry. Emitowana przez laser wiązka wyraźnego światła jest absorbowana przez melaninę, innymi słowypigment zawarty w cebulkach włosów.

Bodziec laserowy jest zamieniany w energię termiczną, co rodzi zniszczenie struktur odpowiadających za przyrost włosków, za pomocą czego nie odrastają. Czas trwania zabiegu jest uzależniony od tego, jak ogromną powierzchnię skóry depilujemy i jest w stanie wynosić od pół godziny aż do czasami dwóch godzin. Wobec tego wybierając gabinet powinno się zwrócić uwagę na to, jakiego przyrządu się w nim używa.

Wejdź na ten odnośnik oraz przeczytaj poza tym więcej szczegółów w treści – one też poszerzą Twoją wiedzę na rozważany tutaj problem.

Każdy gabinet medycyny estetycznej Wrocław ma w swojej ofercie tego typu zabieg, wystarczy odwiedzić jeden. Trwałe usuwanie owłosienia jest natomiast dość drogie. wartość jednego zabiegu zależy od tego jaką partię skóry zamierzamy naświetlić i kosztuje od 140 zł do 10000 zł.

Cenionygabinet medycyny estetycznej Wrocław ma instrukcję do której trzeba się dostosować tuż przed zabiegiem, by wszystko przebiegło bezproblemowo.

Masz chęć zgłębić więcej danych na ten temat? Więc odsyłam do serwisu (https://nukleomed.pl/terapie-izotopowe/terapia-izotopowa-lagodnych-chorob-tarczycy/), gdyż znajdziesz w tamtym miejscu wiele ciekawych informacji nakreślających ten wątek.

Przynajmniej miesiąc przed zabiegiem trzeba wycofać się z opalania, też w solarium. Przez cztery tygodnie przed wykonaniem depilacji laserowej nie należy używać depilatorów elektrycznych, wosku i pozostałych metod, które rwą włoski razem z cebulkami. Wypada też odstawić poniektóre kosmetyki, zioła fotouczulające oraz preparaty zawierające beta-karoten. Tymczasem przez tydzień przed nie można również stosować peelingów.