Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Jak się odziewać, by prezentować się szczuplej

Która z nas nie chciałaby odjąć sobie kilku niepotrzebnych kilogramów bez większego wysiłku? Odpowiedź jest nieskomplikowana i wszystkie ją znamy. Oto kilka prostych trików, jakie bez wyciskania siódmych potów odejmą naszym niewieścim kształtom troszeczkę nadmiaru.

ubrania, ciuchy

Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
Duże torebki. Panie uwielbiają torebki, do ich zakupu nie trzeba żadnej z nas nagabywać.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne zajmujące informacje na ciekawiący Cię temat. Wejdź do następnego artykułu oraz czytaj wpis (http://crossjeans.pl/on/jeans).

Jeśli jednak chcemy wyglądać smuklej, musimy przestawić się na większe torebki w miejsce ukochanych niedużych czarnych. To prosty trik, który polega na odwróceniu uwagi gabarytami torebki od większych bioder czy kolistego brzuszka. Działa tutaj zasada przeciwieństwa. Paski, ale które? Zdecydowanie pionowe. Poziome przynoszą rezultat wprost odwrotny od oczekiwanego. Optycznie wydajemy się szersze razem z kierunkiem rozwijania się kresek.

Pionowe, jak łatwo się domyślić, nie poszerzają, a wydłużają w górę, zatem wyglądamy na chude i wysokie. Co więcej lepszy rezultat dają paski szerokie aniżeli wąskie. Kolory czarne dają odczucie większej smukłości. Jasne z kolei pogrubiają. Przyczyny zdają się logiczne. W jasnych odcieniach trudno przeoczyć każdą wypukłość, zaś w ciemnych to i owo może podczas nieprzyjaznych oględzin umknąć. Interesującym połączeniem są suknie czy bluzki w zestawie dwóch odcieni – białym jak też czarnym. Biały w środku, zaś przy linii talii ciemny i gruby. Przynosi to optyczne zwężenie. To idea dla kobiet, które chcą optycznie zwęzić swoją talię oraz zbliżyć się do ideału klepsydry. Należy poszukać sklepu proponującego odzież XXL- przykładowy dostępny tutaj: odzież w rozmiarze xxl.

szafa, garderoba, ubrania

Autor: Kristian Bjornard
Źródło: http://www.flickr.com
Spodnie i spódniczki. Dla dam narzekających na zbyt poszerzone biodra poleca się spódniczki o niskim stanie a także rozkloszowane . Nazbyt obcisłe jak też o wysokim stanie wyłącznie uwydatnią rozmach natury w owym miejscu kobiecej figury.

Czy zbierasz wiadomości w kontekście opisywanego tematu? Jeśli tak, to zobacz więcej w omówieniu (jagna.pl/lupoline-m-15.html). Ono także będzie dla Ciebie atrakcyjne!

Spodnie z kantem też wyszczuplają figurę. Do rurek zaś poleca się buciki długie lub masywne, tak ażeby wyrównały proporcje między cięższymi udami oraz biodrami a dołem sylwetki. Jeśli chodzi o rozmiar ubrania nie mogą być przyciasne. Wybierz zatem kurtki dla puszystych a również koszule męskie XXL . Dobrze dobrany strój potrafi sprawić cuda i poprawić samą naturę. Jak się ubierać, żeby wyglądać szczuplej? Już wiesz, a więc do dzieła.-