Kosmetyki

Z jakiego powodu klientki coraz chętniej zaczynają wybierać ofertę profesjonalnych sklepów z artykułami fryzjerskimi

Rynek preparatów oraz produktów do pielęgnowania włosów w naszym kraju jest szacowany na kilkaset milionów złotych, jak można zobaczyć w badaniach to właśnie na włosy klienci wydają największą ilość pieniędzy. Potencjał tej grupy produktowej doskonale zresztą widać w reklamach telewizyjnych. Najwięksi producenci wydają rzeczywiście ogromne kwoty na to, aby promować swój najnowszy szampon na siwienie czy lakier koloryzacyjny.

kosmetyki do włosów

Autor: Jamie
Źródło: http://www.flickr.com
Co interesujące, duża część tych reklam skierowana jest do panów, zwłaszcza jeżeli chodzi o szampony. Ponieważ to właśnie mężczyźni mają częściej problemy z łupieżem, to szampony leczące ten problem są coraz częściej reklamowane i promowane. Z kolei dla pań przeważnie w spotach reklamowych można zobaczyć różne farby do włosów, tu króluje paru światowych graczy, którzy opanowali zdecydowaną większość rynku.

Jeżeli będzie chodzić o jakość produktów kosmetycznych, to nie można im nic zarzucić, lecz ogromne kwoty wydawane na reklamę i promocję sprawiają, że wiele z nich kosztuje dość dużo.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę tym interesującym postem? Fantastycznie. W takim razie namawiamy – kliknij w link lakier hybrydowy i przenieś się do kolejnej strony po fakty.

Tymczasem niedużo osób ma świadomość, że znacznie lepsze jakościowo kosmetyki w podobnym zakresie cenowym można kupić w profesjonalnych sklepach fryzjerskich. Kosmetyki fryzjerskie profesjonalne nie są prawie wcale promowane, bo korzystają z nich głównie fryzjerzy, lecz ostatnio coraz częściej można tam również zobaczyć zwykłych klientów, kupujących na przykład tutaj – .

Być może jest to efektem coraz większej popularności internetowych sklepów z takimi wyrobami, da się w nich bowiem znaleźć nie tylko różnorodną ofertę produktów do pielęgnacji, ale także liczne akcesoria do włosów i sprzęt potrzebny podczas niektórych czynności. Polecany sklep to BeaBeleza. Klientki, bo to panie właśnie przeważnie robią zakupy w takich sklepach, doceniają profesjonalną jakość oferowanych tam produktów. Sporo z nich po pierwszej próbie nie chce już wracać do tego, co jest tak reklamowane w telewizji. Za podobne pieniądze dostają bowiem kosmetyki dużo lepiej radzące sobie z włosami, a oprócz tego mające dużo lepszy skład od tych, które są dostępne w zwykłych sklepach.