Kosmetyki

Najlepsze na lepsze zdrowie są sposoby naturalne. Gwarantują one wymierny powrót do zdrowia i naturalną prace organizmu

Walczysz o swoje zdrowie i pragniesz żyć w zgodzie z naturą? Jeśli owszem, trzeba korzystać z najskuteczniejszych naturalnych sposobów na ulepszenie swojego zdrowia. Najbardziej korzystnym na to sposobem jest sól lecznicza, a w szczególności sól jodowo-bromowa. Taka sól jest bogata w cudowne właściwości, biopierwiastki wpływające zbawiennie na zdrowe ciało i skórę.

sól

Autor: Delia
Źródło: Delia
Przeznaczenie tego typu soli jest niezwykle różnorodne, są zabiegi zdrowotne, jak i poprawiające urodę. Jest niezbędna w różnego rodzaju inhalacjach górnych dróg oddechowych, idealnie ogranicza katar, rozwiązuje kłopot z zatokami i dobrze walczy z męczącym kaszlem. Najbardziej sprawdzony przepis na tą inhalację to 2 łyżki soli, jakie trzeba rozpuścić w jednej szklance wody. Najlepiej jakby taka woda posiadała temperaturę około trzydziestu siedmiu stopni Celsjusza. Inhalacje można prowadzić poprzez wdychanie lub za pomocą inhalatora. Jeśli mowa o częstotliwości to konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Ciekawią Cię dalsze wątki (www.uniquecos.pl/produkt/kosmetyki-z-morza-martwego/) na ów temat? To fantastycznie, ponieważ z radością opracowaliśmy dla Ciebie dalsze ciekawe zagadnienia.

Sprawdź też: sól do kąpieli

Wspaniałe będą także kąpiele. Oferują relaks, ale nie tylko. Wspaniale zmiękczają skórę, a jednocześnie powstrzymują trądzik oraz objawy łuszczycy. Działają także uśmierzająco na bóle mięśni. Okłady będą najkorzystniejszym rozwiązaniem dla osób które cierpią na choroby reumatyczne czy kłopoty ze stawami. Sól również idealnie się sprawdza jako peeling, jak i do maseczek.

Doczytaj – sól lecznicza

sól

Autor: Delia
Źródło: Delia

Sól taka jest bogata w znaczne ilości jodków i bromków. To sprawia, iż przydatność soli do celów leczniczych jest faktycznie wskazana. Dodatkowo, uzyskiwanie takiej soli przebiega w zupełnie naturalny sposób. Proces odparowania wody, w trakcie którego krystalizuje się sól jodowo-bromowa wykonuje się metodą panwiową. Sposób ten pozwala na zachowanie w gotowym już preparacie jak największe ilości walorów terapeutycznych.

To bardzo istotna praktyka przy pomocy której otrzymujemy preparat rzeczywiście jakościowo najlepszy. To także zapewnienie, że nie otrzymujemy soli, która jedynie na pozór ma lecznicze właściwości. Sól jodowo-bromowa to preparat, jakiego można być pewnym. W sumie, jak pokazują badania, stosuje ją coraz więcej osób, gdyż rezultaty zdrowotne są rzeczywiście widoczne. A jeśli weźmiemy pod uwagę, iż jest to metoda naturalna, tym bardziej powinniśmy być mile zaskoczeni z osiąganych rezultatów.