Klasa i szyk

Ubiór na święta dla mężczyzny nie musi być nudny i przewidywalny. Sprawdź jakie mamy propozycje

To często jest problem dla mężczyzny – ubiór. Mówi się, że mężczyźni mają łatwiej niż panie, gdyż ubiorą garnitur, jaki pasuje prawie na każdą okazję, zaś kobieta musi kombinować, co wybrać, by było najbardziej optymalnie. A weźmy taki okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest najbardziej optymalny, co powinien wybrać mężczyzna?

popularna oferta

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprawdą jest, że w okresie świątecznym zawsze powinniśmy wyglądać elegancko. Takie tradycyjne zasady ubioru są dość zasadne, gdy chodzi o ślub czy wyjście do teatru. W przypadku świąt bardziej od garnituru istotny komfort. W takim okresie przecież w sumie najczęściej się relaksujemy lub mamy spotkania z rodziną, więc powinniśmy czuć się jak najbardziej korzystnie. Z innej strony być może każdego dnia musisz nosić garnitur ( http://www.mengarnitury.pl/ ), więc w święta marzysz o odrobinę swobody. Pamiętaj, możesz sobie na to pozwolić, gdyż nie tylko garnitur (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/3/Garnitur%20be%C5%BCowy) przyczyni się do tego, iż będziesz się prezentował naprawdę wykwintnie. Chociaż więc twierdzi się, że kobieta od nadmiaru ubrań ma gorzej, to i odzież męska jest w stanie sprawić wiele trudności.

Co powiesz na tradycyjny zestaw koordynowany? To pomysł na odpowiednie połączenie odrobiny elegancji i swobody. W takim zestawie jest granatowa marynarka, biała koszula i wełniane spodnie. Jeśli chodzi o buty, to nie ma sztywnych norm, gdyż mogą być one czarne, lecz również brązowe czy wiśniowe. W takim stroju zawsze będziesz się prezentować niezwykle gustownie. Co więcej, to niezwykle interesująca propozycja dla osób, które po raz pierwszy wybierają się na kolację do określonego miejsca, przykładowo może to być kolacja z przyszłymi teściami. Świetną ofertą jest także nieformalna marynarka. Ten ubiór sprawi, że będziesz się prezentował elegancko, ale jednocześnie nie będziesz musiał ubierać tradycyjnej marynarki – dowiedz się więcej.

Takie bowiem kroje niektórym wydają się po prostu nudne. Wybierz coś mało oczywistego, na przykład oryginalną tkaninę, co umożliwi zachować smak klasyki, lecz i przemycić trochę niekonwencjonalnego stylu. Koszula dobierz białą, natomiast możesz pomyśleć o dodatkach, jak mniej oficjalne krawaty. A co najistotniejsze pamiętaj, że nie jesteś skazany na jeden obowiązujący strój, tak więc jesteś w stanie eksperymentować, oczywiście w granicach normy, którą określa ważność tych świątecznych dni. Nie wybieraj się w drugą stronę, ponieważ możesz stać się zbyt eksperymentalny, co akurat w zupełności nie będzie pasować do okoliczności.