Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

W przeciwieństwie do tego co się słyszy, faceci kochają stylowo wyglądać.

Męski sposób ubierania tworzą różne akcesoria, to one najwłaściwiej określają mężczyznę z klasą i to w doposażenie dobrze jest lokować fundusze. Hurtownia galanterii skórzanej sprzedaje akcesoria, które pomogą wykreować obraz dobrze ubranego i współczesnego faceta. Współcześnie władzę nad torebkami przejęły kobiety. Jednak na samym początku swojego istnienia były dodatkiem typowo męskim.

torba męska

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo przewodnictwa kobiecej torebki, funkcjonalne i zgodnie z najnowszymi trendami kroje dla facetów stają się także powszechne. Akcesoria mogą bardzo dużo powiedzieć o ich posiadaczu, z tego względu męskie buty, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i torby powinny ze sobą współgrać (więcej na ten temat).

Torba czy to sportowa czy spotkania biznesowe – powinna być dostosowana do wymagań mężczyzny. Zwłaszcza, gdy muszą się w niej zmieścić takie przedmioty, jak laptop czy tablet. Warto również zatroszczyć o modny krój wybierając się na trening. Torba to detal aranżacji, który powinien być zestawiony z całością ubrania. Jeżeli mężczyzna decyduje się na fason ze skóry musi pamiętać, ażeby kolorem współgrał z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Wszystkie użyte w ubiorze skórzane dodatki muszą być w tym samym odcieniu. Naturalny facet w każdych okolicznościach i o każdej porze powinien właściwie się prezentować – niedopuszczalna jest torba na trening czy plecak wybrany do szykownego i stylowego kompletu.

portfel

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej formalnym rodzajem toreb są teczki dla mężczyzn (link do strony). Wskazane jest by były wykonane z prawdziwej skóry i mieć klasyczny, niewymyślny format. Ich ponadczasowość sprawia, że nie wychodzą z mody przez wiele sezonów. Jeśli mężczyzna decyduje się na bardziej casualowy styl, to jest hurtownia galanterii ze skóry, w której można do woli wybierać modele. Odnaleźć tu można plecaki dla mężczyzn o sportowym kroju, wielkie worki albo niewielkie fasony o krótkim uchwycie, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja wielkich toreb sprawdzi się w codziennych sytuacjach takich jak chociażby konieczność zabrania rzeczy do pracy. Fantastycznie zastąpi również walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wbudowanym schowkom bez kłopotu można się spakować na kilkudniowy wyjazd w sprawach służbowych.