Dobrze ubrana Klasa i szyk

Nadruki na odzieży letniej – chwalimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to hit tegorocznego sezonu letniego. Można je lubić bądź nie, ale należy przyznać, że wyglądają rewelacyjnie. Zwyczajna, prosta sukienka całkiem zmienia swój charakter właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl
Tego typu sukienki na lato rewelacyjnie nadają się dla kobiet, które mają zamiar zakamuflować defekty sylwetki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne atrakcyjne notki na frapujący Cię dział. Wejdź do następnego artykułu oraz czytaj wpis zegarki na bransolecie.

Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, ale do samej sukienki, a nie do przypuszczalnych niedoskonałości figury.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeżeli sukienka jest dobrana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym przypadku nic ukryć. Gładki, jednolity materiał będzie niemiłosierny dla nas. Całkiem, co innego sukienka z nadrukiem – nasze możliwości na zakamuflowanie co poniektórych niedoskonałości są znacznie większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że niełatwo jest odkleić oczy od takich sukienek, nieprawdaż?Wkładając sukienkę z nadrukiem trzeba pamiętać, żeby nie przeholować z dodatkami. Obowiązuje złota reguła powściągliwości – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj pierwszoplanowa rolę, dodatki muszą pozostać dodatkami. Nie ubierajmy zbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami również lepiej pozostawić na inną okoliczność. Jeżeli koniec dnia czy dzień zapowiada się chłodniej i ubieramy coś na wierzch – niech żakiet czy sweter także będą w stonowanych, jednolitych barwach.