Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Jeżeli chcemy wyglądać modnie

Nie uwielbiamy się wyróżniać z tłumu, przez to co roku uważnie przeglądamy, co jest trendy latem, wiosną, zimą albo jesienią. Pragniemy, by inni nas podziwiali, aby patrzyli na nas i powiedzieli, iż wspaniale rozumiemy się na modzie, że powiemy w co się musimy stroić. A musimy powiedzieć, iż w związku z modą musimy być bardzo spostrzegawczy, ponieważ przemienia się ona praktycznie z sezonu na sezon oraz chwila dekoncentracji ma szanse spowodować, że nasze ubrania wcale nie będą trendy.

Moda damska

Autor: Lookatme BR
Źródło: http://www.flickr.com
Moda lato 2014 jest już znanaJeśli zastanawiamy się, jak powinny prezentować się trendy wiosna 2014 to bez wątpienia powinniśmy sobie uświadomić, że będą królowały pastelowe barwy, cukierkowy róż, czy brudny żółty jak najbardziej będą tutaj na miejscu i co ważne powinny one dominować nie jedynie w naszej garderobie, ale również oraz muszą być zauważalne w naszych dodatkach takich jak na przykład lakiery do paznokci. Moda lato 2014 tymczasem nie jedynie proponuje nam neonowe barwy, lecz także ogłasza się, że będą królowały lambadówki, a więc zwiewne oraz dziewczęce spódniczki, więc jeżeli zauważyłyśmy ostatnio jakąś w szafie naszej mamy, to bez wątpienia jest to najlepszy moment, żeby ją stamtąd zabrać i wyprać, gdyż na wakacyjne miesiące będzie jak znalazł. Więcej o tegorocznych trendach można przeczytać tutaj .

sukienki

Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com

Moda damska pozwala na eksperymentyTwórcy mody wyznaczają pewne kierunki, mówią co będzie trendy, w jakie rzeczy warto inwestować. Na szczęście moda damska jest bardzo płynna, a co się z tym wiąże, możemy być pewni, iż jeśli trochę pokombinujemy to nic złego się nie stanie. Gdyż przecież nie każda musi odpowiednio się czuć w pastelowych kolorach, lecz kiedy świetnie prezentujemy się w lambadówie, to przecież nikt nam nie zabroni jej ubierać w innym kolorze. Taka moda (sprawdź: https://bylola.pl/pl/c/Okrycia-wierzchnie/62) to dla kobiet prawdziwe pole do popisu, gdzie poprzez ciuchy świetnie można wyrazić swoje potrzeby, swój charakter i pokazać, iż same też umiemy pokazać ciekawe stylizacje, takie jak na przykład tutaj –Najważniejsze to się odpowiednio czućNajważniejsze w zabawie modą jest to, aby właściwie się czuć w tym co założymy, żebyśmy powiedziały, iż nam to pasuje i iż nie będziemy się w konkretnym stroju męczyć przez calutki dzień, przeklinając iż dałyśmy się namówić na takie połączenie. Moda jest po to, żeby z nią eksperymentować.