Dobrze ubrana Klasa i szyk

Modowe nowości na lato 2014

Gdy zimowa pora jeszcze straszy nas niskimi temperaturami, to trzeba pamiętać, że tuż za rogiem ukrywa się wiosna. A w raz z jej pojawieniem się należy pomyśleć o odświeżeniu garderoby. Nadchodzący czas to idealny pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie pójść na łowy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo bogato. Różnorodność jest tak duża, że na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie dominowało na ulicach?

Moda w roku 2014

Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

Wiosna to lekkie tkaniny, a także sporo kolorów. Czas odwiesić ciemne i grube swetry i zrobić wolną powierzchnię na kwiatowe wzory. Jeśli jesteś zwolenniczką dzieci-kwiatów, to jest element, o którym nie powinnaś zapomnieć. Tego rodzaju materiały znajdziemy na bluzkach i sukienkach.

Wiedz, że wnikliwe opracowanie (https://toscanti.com.pl/pl/c/Chokery/26) to nierzadko najlepsze źródło informacji? Tak jest i w tym wypadku – gdy klikniesz ten odnośnik, znajdziesz podobne użyteczne materiały.

Do popularnych ubrań będą należały spodnie.

U każdej kobiety, która uważa się za będącą na czasie, w szafie nie powinno zabraknąć białych spodni, które od kilku sezonów cieszą się stałym wzięciem zwłaszcza, jako część twarzowych garniturów. Kolejnymi spodniami, które są modowym must have są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik niejednego sezonu. Mówi się, że para dobrych dżinsów musi być w szafie tak jak mała czarna. Łaskami będą się cieszyć również trampki – właściwe dopełnienie dżinsów. W szczególności te na platformie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je włożyć do pracy jak i na mniej oficjalne spotkanie.

Lato w szafie

Autor: Mobilus In Mobili
Źródło: http://www.flickr.com

Ważną częścią letniej mody i tak pozostają sukienki letnie. Nie ważne czy z krótkim rękawami, maxi, czy też z odkrytymi plecami, uwydatniające biust, zawsze cieszą się sporym uznaniem, w trakcie letnich miesięcy. I tutaj również rządzą rośliny w poprzednim sezonie.

Modne sukienki znajdą swoje zwolenniczki wszędzie i o każdym czasie. Tego roku hitem staną się, oprócz kwiatowych printów, neonowe barwy. Równie ogromnym powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie np.: japońskie kimona. Z modnych w tym sezonie gadżetów każda kobieta powinna mieć masywne klipsy. Do tego stale modna torba w szalonym stylu, która przemieni styl większości z nas.

Moda z 2013 roku nie zmieniła się całkowicie. Przyszły okres to, zatem nowości jak i sprawdzone wcześniej trendy, dlatego interesującym doświadczeniem będzie łączenie ze sobą tego, co nowe z tym, co już znane i lubiane.