Uroda

Kto mógłby skorzystać z operacji odsysania tłuszczu

Liposukcja w ostatnich czasach staje się jeszcze mocniej powszechna. Na odsysanie tłuszczu przychodzą kobiety w każdym wieku, lecz zdarza się również, że korzystają z niej panowie. Operacja nie jest trudna, jednak bywa bolesna. Jest ostatnią deską ratunku dla tych, którzy w starciu z niechcianymi kilogramami próbowali prawie wszystkiego.

Zabieganie o piękne ciało

liposukcja

Autor: ELITE
Źródło: ELITE
Trend na smukła i proporcjonalną posturę została ugruntowana wiele wieków temu. Już w starożytności pojawiały się rzeźby ukazujące proporcjonalnych facetów i zgrabne kobiety.

Jeżeli ciekawi Cię omawiana problematyka, to polecam przeczytać (www.fillmed.com.pl/procedury-estetyczne/) inne informacje na ten temat. Będą tak samo wciągające i zapadną Ci w pamięć na długo.

Teraz w popkulturze też propagowany jest obraz proporcjonalnego ciała. Z tego powodu jasne jest, że osoby, których sylwetki znacznie różnią się od wyznaczonych norm, podążają za wszelką cenę do wyznaczonego standardu.

Dlaczego trzeba przygotować się do tego zabiegu

Choć liposukcja jest popularnym sposobem na pozbycie się kilogramów należy się wczesniej odpowiednio przygotować. Przede wszystkim należy zrobić serię badań. Lekarz przepisuje je, aby wyeliminować wszelkie ryzyko powikłań. Często jest tak również, że chirurg zaleca surową dietę oraz ćwiczenia. Wiele jest zależne od miejsca i ilości odprowadzanego tłuszczu (zobacz szczegóły na
liposukcja

Autor: ELITE
Źródło: ELITE

Przedłużenie efektu odsysania tłuszczu

Liposukcja jest zabiegiem bardzo pewnym i gwarantuje natychmiastowy efekt. Niestety jej efekty nie są długotrwale. Gromadzenie się tłuszczu bywa genetyczne. Nie w każdym przypadku wiąże się to z nieodpowiednimi sposobami odżywiania i brakiem ruchu. Dlatego skłonność do ponownego gromadzenia się tłuszczu pozostanie. Żeby skutki pozostały należy przestrzegać diety a także ćwiczyć. Dodatkowo stosuje się też saunę, przez które tłuszcz nie zbiera się tak szybko w problematycznym miejscu.Więcej: .