Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Dopasuj styl do figury – o modzie męskiej

Moda to, pomimo powszechnej opinii, pasja nie tylko pań. Także panowie zwracają ogromną uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w modnych magazynach i w internecie jest mnóstwo porad, które pozawalają panom poznać typy sylwetek męskich oraz dobrać odpowiedni ubiór.

Określenie własnego rodzaju budowy jest właściwie kluczem do sukcesu. Jeśli określimy własne dobre strony oraz wady, będziemy w stanie lepiej działać na tym polu. Jeżeli trudno jest samodzielnie określić własny rodzaj figury, warto poprosić o pomoc dobrego kumpla. A jeżeli boimy się reakcji kolegów na nasz problem, można zwrócić się do swojej ukochanej. W ostateczności, można pójść do profesjonalnego stylisty, który nie tylko odnajdzie nasz typ figury, ale dopasuje również odpowiednie barwy do naszej karnacji.

Typy sylwetek męskich są podobne do kobiecych. Mamy tu tak samo model A, jak i ”jabłko”, a więc panowie z większym brzuszkiem. Oprócz tego, jest jeszcze „ołówek”, czyli odpowiednik „chłopczycy” u pań oraz „trójkąt”, czyli ideał, o którym marzą mężczyźni.

Kliknij ten link – ta unikalna strona internetowa (http://www.skalnik.pl/odziez/odziez-damska/odziez-damska-kurtki-zimowe/kurtki-puchowe) Ci się spodoba. Prezentowane na niej treści dotyczą zbliżonej kwestii, co tekst, który teraz czytasz.

Jest to figura doskonała. Pokaźne ramiona, wąskie biodra, zero odstającego brzuszka. I właśnie mężczyźni o takiej figurze mają najłatwiej. Mogą dowolnie bawić się stylami. Jedyne, na co muszą uważać, to zbyt szerokie ubrania, które zakryją ich wspaniałą figurę.

Pozostali mężczyźni muszą się skupić na tym, aby ukryć własne mankamenty i pokazać zalety. W najgorszej sytuacji znajdują się bez wątpienia faceci o sylwetce ”jabłuszka”. Są to już panowie z nadwagą, stąd też powinniśmy umiejętnie dobierać strój, by dodatkowo nie pogrubić sylwetki. Dopasowana jeansowa kurtka będzie dobrym rozwiązaniem. Należy jedynie uważać na wszelkie dodatki oraz jasne odcienie.

Odpowiada Ci ten artykuł? To ekstra, sprawdź stronę pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na podobny temat.

Zasada jest zawsze taka sama, że te obszary ciała, z których jesteśmy niezadowoleni, tuszujemy ciemnymi, jednolitymi tkaninami, bez zbędnych upiększeń. Z kolei, „ołówek” musi unikać ciemniejszych odcieni jak ognia, gdyż wyszczuplają one jeszcze bardziej jego chłopięca sylwetkę. Taki mężczyzna musi postawić na dwurzędowe marynarki i płaszcze oraz koszule w jasnych kolorach (polecany serwis).