Kosmetyki

Daj szansę się uwieźć magii zapachów

Zapachy posiadają niewypowiedzianą moc. Każdy z nas sam choć raz odczuł tę właściwość – zapachy są jak garderoba, należy je odpowiednio dopasować do osobowości, okoliczności a nawet pory dnia. Każda kobieta powinna mieć w swej kosmetyczce około dwa rodzaje perfum – pierwszy zapach niezobowiązujący, orzeźwiający i dodający świeżości – dobry na początek dnia. Drugi – trochę bardziej uwodzicielski i cięższy. Będzie odpowiedni z pewnością porą wieczorną oraz nocą jeśli czeka nas specjalna okazja – to dobre uzupełnienie kreacji.

perfumy w drogerii

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zmysłowy zapach do sukni jest niczym zwieńczenie dzieła – kobieta czuje się dużopiękniejsza. Jak najbardziej jest to zrozumiałe – każdy mężczyzna zwróci uwagę kobiecie, w sytuacji, gdy ta zaintryguje go zapachem. Ten kto jest zainteresowany tematem perfum niech zajrzy tutaj: marka C-THRU.

Każda z nas chciałaby często czuć się niczym gwiazda estrady. Jest to możliwe dzięki perfumom proponowanym przez piosenkarkę która jest Rihanna. Te perfumy to Rihanna Reb L Fleur Woda perfumowana 100 ml spray TESTER. Zapach ten stworzono dla kobiet równie energicznych jak artystka – przykuwających uwagę oraz niezwykle odważnych. Jest to zapach łączący w sobie delikatne zapachy owocowe i kwiatowe z nieco bardziej intensywnymi aromatami jak na przykład wanilia.

ozdobny flakonik z perfumami

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Dla osób aktywnych, które uprawiają sport oraz czerpią z życia pełnymi garściami dobrą propozycją jest zapach SARANTIS C-THRU Amethyst Woman Woda toaletowa 75 ml spray. Jest to propozycja o niezwykle delikatnym i pobudzającym zapachu, motywującym do działania każdego dnia. Możliwości takie są wynikiem zastosowania zapachów cytrusów i kwiatów. Niezwykle lubiana przez kobiety, gdyż zapach przez bardzo długi czas da się wyczuć na skórze. Zapach ten jest oprócz tego w bardzo niskiej cenie.

Głównym atrybutem każdego mężczyzny jest jego zapach . W taki sam sposób jak kobieta do kreacji, tak mężczyzna potrzebuje niezwykłego aromatu zakładając swój garnitur. Dla mężczyzn drapieżnych, o mrocznym usposobieniu zaprojektowano produkt Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa 100 ml. Wyjątkowy zapach dla nieprzeciętnych panów. Jest przy tym nadzwyczaj wydajny. mała ilość jest wystarczająca, by mocny zapach utrzymywał się przez cały dzień.