Dobrze ubrana Klasa i szyk

Bądź kobieca w nadchodzącym czasie i dobierz płaszcz do swojego ubrania

Nim lato na stale zagości w naszej garderobie musimy uporać się z przychodzącą wielkimi krokami wiosną. Wraz z jej nadejściem pochowajmy w ciemny kąt ciężkie rzeczy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Nim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w mini i dopasować do tego bluzki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale cienkich płaszczykach, które będą idealne do wiosennych przejażdżkach na rowerze.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak w rzeczywistości mało czasu,bo tylko kilka tygodni. A że pogoda lubi płatać figla, noszenie lżejszych ciuchów w nadchodzących tygodniach w ogóle może stać mało praktyczne. Jednak nie bójmy się, drogie panie i już szykujmy portfele, aby w najbliższym sezonie glamour.

Tej wiosny będą się sprawdzać płaszcze z nie tak odległych modowo lat. Odkurzymy, więc komody naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy w nich znaleźć i wykorzystać do dzisiejszych modowych wariacji. Na przekór porze roku, która jest najczęściej kolorowa dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie granat. Ku rozpaczy fanek jasnych barw takie praktycznie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest klasyczny, a długość jest stosunkowo krótka. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć do woli. Ciuchy, których znakiem firmowym są wyraźnie i szeroki pas uwydatniający talię, znów będą obecne wszem i wobec.

Materiały, z których wykonane będą płaszcze, usatysfakcjonują kobiety tęskniące za modowym kontrastem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie potrzebne akcesoria, które o tej porze roku przemienią Cię w modową boginię.