Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Ubierz się na biało

Da się dostrzec, że w świecie mody panowanie zaczęły barwy jasne. Ciuchy w kolorze białym są rewelacyjne podczas skwarnych dni – tak nosiciel mniej czuje gorąco. Stroje białe są z tego powodu chętnie noszone przez mieszkańców państw śródziemnomorskich. Według fachowców od trendów takie ubrania można nosić również zimą.

Jak wszyscy wiemy, jesień w Polsce to najczęściej słota, zatem noszenie białych ciuchów może zakończyć się dużymi plamami – ale jest pewne wyjście z tej sytuacji. Białe stroje, takie jak na przykład białe sukienki, warto zakładać w bezdeszczowe dni. Można również zakładać je wyłącznie na ważne okazje. Róznorakie bale jesienią zazwyczaj odbywają się w zamkniętych miejscach, dlatego znika zagrożenie związane z deszczem.

Na oficjalnych ceremoniach świetnie sprawdzą się szpilki w kolorze beżowym na dużym obcasie. Trzeba mieć na uwadze, że trzeba do nich dopasować resztę ubrań – zalecemy jednolite koncepcje. Godzenie kremowych butów z ciemnymi spodniami nigdy nie stanowiło dobrej koncepcji i na opak. Nie trzeba również zakładać na siebie totalnie ujednoliconych ubrań – mądrze jest zdecydować się po prostu na rozmaite odcienie jasnych barw. Doskonałym przykładem jest komplet: beżowe szpilki, perłowe spodnie i srebrna marynarka albo żakiet. Tak wystrojona możesz iść nawet na najbardziej szykowne bale tej jesieni!

Kiedy nad Wisłą znów przyjdą ciepłe dni, wsuń na siebie bermudy (sprawdź: . Te zgrabne spodnie wracają do łaski – w tym roku będą na topie oczywiście egzemplarze w żywych odcieniach. Do takiego elementu mądrze dorzucić leciutką górę z energetycznymi wzorami. Letnie miesiące łączą się właśnie z takimi energetycznymi połączeniami i lekkością życia.

Do kompletu dołącz fajne duperele w zbliżonej tonacji – z bermudami będzie się znakomicie prezentować topowa przewiewna torebka z wielobarwnym deseniem. Możesz jeszcze dodać jasną chustę, którą można się osłaniać przed słońcem w słoneczne dni, oraz okulary słoneczne w podobnej stylizacji

.