Uroda

W harmonii z urodą

W idealnym świecie posiadasz wystarczająco dużo czasu na relaks i uprawianie sportu. Twoje ciało wygląda doskonale. Jesteś dumna ze swojej kobiecości.Bajka? Cóż, często bywa, że tak…
A przecież jesteśmy świadomi, że młody wygląd to nie tylko sprawa ciała, lecz i duszy. Dlatego dobrze jest częściej pomyśleć o sobie.Przyszło nam żyć w kulcie młodości, i dlatego wszyscy chcemy mieć wciąż „naście” lat. Służy to nie tylko ogólnej satysfakcji, ale także zdobyciu lepiej płatnej pracy, utrzymaniu pozycji zawodowej czy kontaktów towarzyskich.Wspaniałe możliwości w odmładzaniu twarzy i ciała, zapewnia nam obecnie medycyna estetyczna. Zabiegi, które opierają się na poprawie objętości skóry, to dla wielu spełnienie marzeń. Nie dość, że gwarantują pacjentom młody wygląd, to jeszcze zabezpieczają ich przed wcześniejszym starzeniem.

Kobieta, pielęgnacja skóry na szyi

Autor: Fotolia.com
Źródło: Fotolia.com
Znaczna część osób nie jest w stanie pozwolić sobie na wyłączenie z życia zawodowego po zabiegu chirurgicznym. Wtedy jedynym wskazanym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2. Laserem napinamy skórę, i wyrównujemy koloryt skóry.Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – zapewnia nam pozbycie się blizn pozostałych po przebytym trądziku. Zmarszczki, rozstępy lub widoczne pory, nareszcie przestaną nam utrudniać normalne funkcjonowanie (zdecydowanie więcej przeczytasz pod tym adresem na

* Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa dyskomfort podobny do reakcji po intensywnym opalaniu.
* Przez 1 – 3 dni może wystąpić rumień i obrzęk.
* Kilka dni po zabiegu występuje drobne złuszczenie naskórka.
*Wskazane jest stosowanie preparatów z filtrami przeciwsłonecznymi.
* Zalecane jest zrezygnowanie sauny, gorących kąpieli przez 5 – 7 dni a także unikanie słońca przez ok 30 dni po wizycie w salonie.
* Czas gojenia wynosi od 3-6 dni.

Gładka skóra to marzenie każdego

Autor: SHAR-POL
Źródło: SHAR-POL
Nie mamy wpływu na mijający czas. Jednakże zewnętrzne oznaki starzenia potrafimy widocznie opóźnić. Tempo życia odrzuca rekonwalescencję pozabiegową i w związku z tym przyszłość chirurgii plastycznej leży w małoinwazyjnych zabiegach, powtarzanych nawet co 1,5 roku, które nie wiążą się z dłuższą rekonwalescencją niż 3-5 dni. Zapotrzebowanie na zabiegi medycyny estetycznej stale wzrasta.

Sprawdź bogate w zawartość praktyczne wskazówki (https://smartbodytrainer.pl/), zawierające użyteczne informacje na opisywany temat – wejdź więc tutaj oraz poznaj wiadomości, które Cię ciekawią.

I nie nie ma w tym nic godnego nagany – każdy chce być piękny, młody i bogaty. Marzenia te nigdy nie ulegną zmianie.