Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Okrycie wierzchnie Reserved

Reserved, jako coraz bardziej popularny sklep o charakterze sieciowym, posiada bardzo szeroką ofertę. Jest ona w stu procentach reprezentowana na stronie internetowej, co znacznie ułatwia wybór i przeglądanie. Sklep Reserved udostepnia kurtki skierowane do pań i panów. Działają także specjalne oddziały sieci o nazwie Reserved Kids, gdzie do nabycia są ubrania dla najmłodszych. Produkty pogrupowane są tam na podstawie wieku dzieci. Wybór również jest szeroki. Na przykład w kategorii dla dziewczynek do ósmego roku życia można znaleźć kilkanaście rodzajów okryć wierzchnich. Mogą to być to kurtki i płaszczyki wiosenne z materiału, zazwyczaj w różu, który w ostatnim czasie wybiera większa częśc rodziców i dzieci.

Okrycia dla kobiet
Kurtki damskie w sieci Reserved są zróżnicowane w zależności od pory roku. Na zimę będą to zazwyczkurtki – przejdź do strony -ugie kurtki puchowe. Posiadają one często w kaptur z futrem oraz pasek do ściągania w pasie. Płaszcze takie są bardzo ciepłe i dobrze chronią przed mrozem. Część oferty tworzą także okrycia wierzchnie w formie kurtek i niedługich płaszczyków, uszytych z różnokolorowego sztucznego futra. Kolekcja wiosenna z kolei przewiduje okrycia cieńsze i z odmiennych tkanin. Jednym z występujących fasonów są cienkie płaszczyki w jasnych kolorach, wyposażone w duży kołnierz i ściągacze. Płaszcze te posiadają spore kieszenie oraz zapięcie na suwak. W większości przypadków jednak w kolekcji dostępne krótkie kurtki. Będą to krótkie kurtki typu ramoneska, wykonane ze skóry lub z imitacji skóry, a także kurtki z dżinsu. Część z nich ozdobiona jest ćwiekami.

Kurtki męskie
Kurtki Reserved w kolekcji męskiej dostępne są również w niezwykle szerokim wyborze. Wybór ten jest duży zarówno pod względem fasonów i modeli, jak i materiałów, z których są wykonane. Część okryć dla mężczyzn z kolekcji wiosennej jest nieprzemakalna i posiada kaptury. W dziale „kurtki” uzyskać można również ocieplane bezrękawniki. Kurtki męskie moga być jedno- lub dwukolorowe lub we wzór. Jednym z oferowanych motywów jest klasyczne moro. Na zimę z kolei sklep oferuje panom grube kurtki puchowe w różnych kolorach, choć w stosunkowo niewielkim wyborze.
kurtki (hiperłącze)