Dobrze ubrana Klasa i szyk

Przytulna piżama na zimowe wieczory

Kończy się pora przyjemnego ciepła i zwiewnych ciuszków. Niedługo wkroczą chłodniejsze dni, a wraz z nimi długie jesienno- zimowe wieczory i zimne noce. Jest to dobry czas, żeby pomyśleć o wyborze ciepłej piżamy, w którą można będzie się wtulić w zacisznym kącie kanapy. Wśród szerokiej gamy rodzajów ciuszków do spania, można wyłowić dla siebie coś, co będzie odpowiednio przytulne i przyjemne.

Bardzo stylową kolekcję piżam dla dla stroniących od chłodu pań zaproponował na sezon jesienno – zimowy sklep Oysho. W sklepach firmowych wzrok przyciągają zwłaszcza przytulne koszule koszule zielona góra nocne oraz spodnie i koszulki z sympatycznymi motywami zwierzęcymi..

Oprócz kolekcji z zabawnymi aplikacjami przedstawiającymi pingwiny, żyrafy, jeżyki czy owce, w kolekcji Oysho znajduje się dobry wybór ciepłych piżam polarowych o delikatnych pastelowych odcieniach. A na piżamę w bardzo zimne wieczory dodatkowo można ubrać ciepły szlafrok. Żadna zima nie będzie straszna, jeśli na wieszaku znajdzie się polarowy szlafrok z kapturem i uszami króliczka. No chyba, że ktoś woli prostsze wzornictwo i wystarczy mu przyjemnie miękki w dotyku szlafrok z krótkim futerkiem. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Nawet dla tych, którzy nie lubią nudnawych gładkości, Oysho proponuje polarowy szlafroczek w lamparcie cętki lub grochy. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonana jest kolekcja, zachęcają do posiadania jej tylko dla siebie

Do kompletu na chłodny czas dołożyć również należałoby ciepłe kapcie lub botki domowe. Wśród botków, w firmowych sklepach Oysho (zobacz: odnajdzie się takie z filuternymi pomponikami oraz botki o kształcie głowy żyrafy. Jeśli długie botki okażą się zbyt ciepłe, do wyboru są jeszcze kapcie pieski, Winter lub chodaki z jamnikiem. A dla wielbicieli klasycznego obuwia domowego jest cały cały zestaw zgrabnych kapci z welwetu, frotte, a nawet wełny. Łagodne kolory obuwia domowego przywodzą na myśl przytulne wnętrza mieszkań, gdzie czeka na nas cisza, spokój i wypoczynek.

Nie byłoby pełni obrazu zimowego wieczoru w zaciszu domowym bez grubego koca i ulubionej kanapy. Przytulne przytulne kocyki, wygodne kapcie i przytulna piżama plus szlafrok, to już niemal pełen zestaw niezbędny do przetrwania długiego jesienno – zimowego okresu. A gdyby jeszcze znalazła się gorącą herbatę, a w TV leciał nasz ulubiony film, zima mogłaby trwać cały rok. Z małą przerwą na ciepłe lato. Czas ten wykorzystać będzie można na zajrzenie do sklepu i zakupienie czegoś z nowej kolekcji ciepłych piżam, kapci i szlafroków na następne zimne wieczory. Tym razem zamiast botków z pomponami może wybierzemy kapcie pieski. Albo też całkiem nowe modele skuszą nas do zakupu.