Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Trochę słów o modzie

Przychodzą ładniejsze dzionki, a wraz z nimi przetrząsanie wszystkich szaf. Należy po długich zimowych miesiącach ogarnąć jej wnętrze i uaktualnić. Wkładamy głęboko przepastne swetry, grube rajtuzy i babcine spódnice. Sezon wiosenny to czas, kiedy są na wybiegach i na deptakach sukienki.

A jest ich co nie miara. Do kupienia mamy wymyślne projekty oraz kolory. Każdy sklep asos przedstawia nam nowe kolekcje ubrań. Można więc do woli przebierać. Sukienka asos to, obok czerwonych ust i szpilek, symbol kobiecości. Dlatego mnóstwo klientek wybiera ubrania, które zaznaczają kobiece krągłości. Są to fasony z wcięciem w talii i przylegające. Idealna długość to przed kolano, ale jeśli posiadamy atrakcyjną sylwetkę i długie nogi możemy pokusić się o krótką spódniczkę. Kochamy też jeździć w sukienkach do pracy. W takim razie ta długość chyba niewłaściwe. Także góra musi być zabudowana, a zatem głębokie dekolty powinny poczekać na inną sposobność.

Zwykle również ich kolor jest dobrany. Takie reguły tyczą się pracownic urzędów, poważnych firm, czy instytucji. Jeżeli pracujemy w branży artystycznej to trochę fantazji również w ubraniu jest zawsze dobrze postrzegana. W ostatnich latach zachwycaliśmy się renesansem lat 50. i 60. w modzie.

Autor: Every Nature

Wtedy na deptakach oraz w sklepowych witrynach pojawiły się szerokie suknie z czarującą halką. To wyjątkowo kobiecy fason, który zaznacza wcięcie. Taka kreacja będzie odpowiednia dla tych kobiet, które mają kłopoty z biodrami lub szerokimi udami. Niedługo potem nastał moment na fasony w kształcie trapezu, niezwykle ascetyczne w formie, ale często z ciekawym printem. To ukłon w kierunku lat 70., kiedy królowały te modele. Ta kreacja pomoże nam schować odstający brzuszek. Jeśli mamy idealne plecy możemy się nimi pochwalić wybierając sukienkę z odkrytym tyłem. Bardzo wdzięczne są kreacje odcinane pod biustem, tzw. józefinki. Ten model często wybierają panie w ciąży- nie tylko zakrywają brzuszek, ale również są bardzo wygodne, przewiewne i nie krępują ruchów. Wysokie panie będą się pięknie prezentowały w dłuższych sukniach. Mogą sobie na nie pozwolić również niskie kobiety, pod warunkiem, że mają nienaganną figurę.