Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Większość osób miewa upodobanie by patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. Z tej przyczyny ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery słynne powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest cytowane przez wielu stylistów oraz ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można zwykle stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej status materialny.Przy pomocy ubioru ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulka z nadrukiem stały się w obecnych czasach nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich ciekawe wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich (nadruk na materiale), który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Oczywiście się nie udało, ale oznaczone śmieszne koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.

Ciekawe koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wyrażenie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że czekamy na autobus w pochmurny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę.

Jeśli szukasz podobnych danych na opisywany wątek, to też rzuć okiem na klapki analogiczne portale, które podnoszą tę problematykę.

I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy śmieszny napis.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Zgadza się nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”