Klasa i szyk

Warto dbać o swój styl ubioru!

Mężczyzna nie musi koniecznie gustownie się ubierać, ale w sumie w jego interesie jest to, aby podobać się społeczeństwu: naturalnie w szczególności rozchodzi się o płeć przeciwną. Generalnie kobiety umieją docenić gustowne poszetki bądź garnitury. Jednakowoż jeżeli ktoś czyta takie porady, zaadresowane przede wszystkim do modowych świeżaków, niemal na pewno nie posiada odpowiedniego doświadczenia, dzięki któremu będzie w stanie ubrać się jak normalny człowiek.

krawaty

Autor: KOMANDOR S.A.
Jednakowoż nigdy nie jest za późno na gwałtowną zmianę swojego wizerunku. Mężczyźni już po ślubie powinni bardzo uważać, bo bardzo realne, że ich żona pomyśli, iż mamy po prostu romans. Wiadomo: tak z dnia na dzień odmieniamy swój image? Nieco to wszystko podejrzane, choć na pewno małżonka doceni chęci, w końcu kobiety są w przeważającej większości wzrokowcami, bardzo im się podobają gustowne osoby, to typowo ludzkie, zatem przydałoby się wreszcie zabrać się za swój wizerunek.

Ostatnimi czasy powszechne, w pewnych kręgach, jest wspieranie konserwatywnych liberałów, przede wszystkim JKM. Janusz Korwin-Mikke jest powszechnie znany z mocno niepoprawnych politycznie poglądów, lecz także jego słynnym znakiem charakterystycznym jest mucha. Może kupno muchy to niezły pomysł? Tak naprawdę Korwinowi w istocie mucha pasuje, ale mamy 2014 rok, nie lata 30., zatem nikt nie sugeruje, że dosłownie każdemu mężczyźnie tak naprawdę pasuje muszka. Chcielibyśmy wyglądać bardziej gustownie, bez zbędnej groteski (niedrogie oferty sklepów internetowych: męskie krawaty|gustowne muchy).

Może mucha w istocie jest teraz trochę passe, nawet Korwin tu nie pomoże, lecz niektóre kanony mody nigdy się nie zmienią. Czyli w zasadzie rzeczywistość jest taka, że elegancki garnitur w dalszym ciągu daje facetowi sporo kolorytu. A jeżeli garnitur to również pewnie chusteczki są warte uwagi (możesz zamówić nie wychodząc z domu: poszetki męskie).

Nierzadko dostrzec można naprawdę piękny garnitur ( http://www.mengarnitury.pl/ ), świetnie widać, że jest z wyższej półki w sklepie, lecz na nieszczęście pozytywny efekt jest tak jakby psuty przez beznadziejnie dobrany krawat. Cóż, zapamiętajmy jedno: choć akurat wiązania krawata w istocie może sprawiać dla nas kłopot, to jednakże nigdy kupowane przez nas w centrach handlowych krawaty nie powinny być zbytnio kiczowate. Najbardziej odpowiedni krawat to ten, który łączy nowoczesność z klasyką.