Dobrze ubrana Klasa i szyk

W co modnie odziać się wiosną i latem?

Jest coraz cieplej na dworze lub jak też wolą na południu Polski – na polu. Bez względu na to w jakim regionie przebywamy, coraz cieplej będzie bez wątpliwości. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest to, iż miejsce grubych sweterków, szalików, czap, rękawic zajmą wiosenne fatałaszki, bluzki z krótkimi rękawami, spódniczki, suknie.

codzienne ćwiczenia

Autor: Port of San Diego
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby jednak super się prezentować, trzeba się przedtem nieco napracować. Przyda się trochę bardziej intensywna gimnastyka, od tej naszej codziennej porannej. I nieważne jak lubimy ćwiczyć. Do intensywniejszej aktywności kobiety będą potrzebowały bluzki z krótkimi rękawami, zwłaszcza że pora wiosenno – letnia pozwala nam na to, by wreszcie zdjąć wierzchnią warstwę ubioru.

Feministki twierdzą, iż panie są ciemiężone. W niektórych obszarach rzeczywiście tak jest, w innych możemy się umówić, iż jest to sprawa podlegająca dyskusji. Są również dziedziny nie tknięte przez panie głoszące równość płci. Dotychczas nie słyszałem roszczeń na temat nierówności „modowej” pań i mężczyzn. Słowem, chociaż trudno jest w to wierzyć, panowie w w/w temacie mają o wiele trudniej. Pomimo tego nie rozpaczają. Przykładem mogą tu być modne podkoszulki bokserki, w których pan być może i wygląda znakomicie, ale raczej nie pokaże się w nich na ulicy, pomimo że wymyślone były do uprawiania sportu więc działalności jak najbardziej publicznej. No ale zostawmy już panów i ich „modowe” dyskryminacje, bo nie powinno im to nadto przeszkadzać w dbaniu o własny wygląd.

Kobiety po intensywnej gimnastyce z dkoszulki sportowe mogą się przebrać w bluzkę z krótkim rękawem i w tzw. „miniówkę”. Natomiast panie lub dziewczęta, które chcą być na trendy, powinny rozglądać za się bluzkami z bufkami. Zwłaszcza, że po kandydowaniu do konkursu Eurowizji zespołu CLEO przewiduje się duży wzrost popularności tego rodzaju bluzek.