Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Jakie trendy w modzie męskiej będą widoczne w roku 2014?

Nie tylko kobiety uwielbiają się stroić bez względu na okazję. Kolekcje ubrań panów nieraz są okazalej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, podobnie jak i kobiety niezmiernie o dbają o swój wizerunek. Kosmetyka, regularne wizyty u fryzjera a także w siłowni zwieńczają perfekcyjnie dobrane do swojego stylu ciuchy. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony wymyślili projektanci męskiej mody?

To zaskakujące, ale prawdziwe. Nowe trendy niewątpliwie trafią w gust odważnych mężczyzn. Wracają żywe barwy, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby. Dla mężczyzn (kliknij tu) sklepy odzieżowe przygotowały naprawdę dużo nowych projektów.

Wielu panów ma spory dylemat, natomiast mianowicie, na które ubrania postawić na zimę. Różne propozycje różnią się między sobą, często diametralnie, jednak klienci zawsze znajdują rozwiązanie idealne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymogi i oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego mogą w tak krótkim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymagania. Mężczyźni są zachwyceni tym, co mogą spotkać obecnie na rynku odzieżowym.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję męską na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zestaw jest pełen fantazji i surrealistyczny. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, będące motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach królowały subtelne kraty i szarości. Stroje prezentowane na modelach odbiegały od znanych kształtów oraz standardowych proporcji. Na porę jesienną dobre są również koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tu: T-shirty i koszulki męskie Z długim rękawem).

Zatarcie wyraźnych różnic pomiędzy garderobą męska i damską to fakt. Męska moda czerpie z mody damskiej – w kwestii wzorów, kolorów i fasonów. Taki wielki wybór może spowodować mętlik w głowie. Odważni z pewnością podejmą wyzwanie i będą eksperymentować. Ważne jest jednak to, by nie dać się zwariować i z rozwagą dopasować jeden konkretnie dopasowany do indywidualnej osobowości.

Gdy prezentowany wpis będzie przez Ciebie przestudiowany, kliknij także na odmienny oryginalny serwis, który ma tak samo wciągające treści.

Poczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.