Dobrze ubrana Gustowne dodatki

A może kolorowa kreacja na imprezę karnawałową?

Jakiś czas temu karnawałowe imprezy oznaczały czas, w którym zawieszano jakiekolwiek zasady i wszystko można było robić inaczej aniżeli robi się to każdego szarego dnia. Podobnie możesz podejść do imprezowanie również dziś. Również w sytuacji, kiedy poszukujesz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Na co dzień chadzasz elegancko ubrana do pracy? W takim razie w ramach imprezy możesz wybrać kolorowe imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, by przeobrazić się w najbarwniejszą postać w klubie?

kobieta przed imprezą

Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwości jest ogromna ilość. Przede wszystkim wybierz dla siebie jakąś barwną sukienkę. Zawsze trendy są pasy. Jeżeli wybierzesz barwne pasy na pewno przyciągniesz uwagę i od razu wyróżnisz się z reszty imprezowiczów. Możesz też jednak postawić na jedną, intensywną barwę. Niech będzie to zieleń lub czerwień. Najważniejsze, żeby było barwnie i niecodzienne. To jednak tylko początek stylizowania, bo jeżeli chcesz prezentować się naprawdę barwnie, musisz także zmodyfikować kolor włosów. Rzecz jasna niekoniecznie za pomocą farby do włosów.

Zwłaszcza, gdy mowa o ekstremalnych pomysłach, jak włosy zielone albo pomarańczowe. Z pewnością nie chciałabyś tak następnego dnia iść do biura. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by założyć barwną perukę.

Do takiego outfiru dopasuj jeszcze barwny make-up i kreacja będzie gotowa. W tej ostatniej roli możesz również wykorzystać podobne sztuczne elementy, np. sztuczne, kolorowe rzęsy. Nie muszą być podobne do naturalnych, żeby sprawiały niesamowite wrażenie. To samo można powiedzieć o długich tipsach.Imprezowe inspiracje to też buty. By zobaczyć więcej imprezowych inspiracji sprawdź to: artykuł wart przeczytania.

Wiele osób jest zdania, że to najbardziej istotny element kreacji. Kolorowe buty na szpilkach będą pasować idealnie. Nie zapomnij jednak, żeby zabrać także buty na zmianę. W płaskich butach będzie Ci się zdecydowanie bardziej komfortowo tańczyć, a możesz je zmieścić nawet do małej torby.