Klasa i szyk

W jaki sposób dobrać koszulę dla stylowego mężczyzny?

Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Duże znaczenie ma materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeśli jest to bawełna, to zakup z całą pewnością będzie udany. Bawełniane koszule są najbardziej uniwersalne, skóra może w nich swobodnie oddychać, a ich największą chyba zaletą jest wygoda.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze najlepszego dla swojej sylwetki modelu należy sugerować się: własnymi preferencjami i samooceną własnego wyglądu, komfortem i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeżeli od lat podobają się nam klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. słysząc opinie, że prezentujemy się w nich odpowiednio, zaś fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp. wywołują u nas niechęć, to nie musimy na siłę starać się być modni.

Jeżeli jednak mamy szczupłą sylwetkę – niech w szafie zawisną koszule męskie slim fit oraz dodatkowo spinki do koszuli, nawet przydatna strona, dobrze zajrzeć,. Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, poza tym są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i niezobowiązującej. Zwłaszcza, że genialnie komponują się w towarzystwie garniturów o dopasowanym fasonie. Niskich panów takie koszule ( http://www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=29 ) wysmuklą dodając wizualnie parę centymetrów, natomiast u wysokich szczupłych mężczyzn, podkreślą zalety sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci zaskoczą nas bogatym asortymentem – koszule – koszule olymp, olymp koszule, koszule zielona góra, zielona góra koszule, koszule olymp zielona góra, olymp koszule zielona góra, koszule z zielonej góry, zielona góra, koszule, koszule w zielonej górze, koszule olymp z zielonej góry, koszule olymp w zielonej górze – męskie w sklepie "Krzysztof".

Kolor to problem, który przysparza chyba najwięcej problemów. Z całą pewnością warto mieć w swojej szafie białą koszulę, albowiem pasuje w zasadzie do wszystkiego. Jeżeli nie mamy pomysłu na to, jaką koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest również jasny niebieski. Świetnie prezentuje się w sytuacjach oficjalnych jak i codziennych.

Zapewne żaden mężczyzna nie będzie miał problemu ze stworzeniem zestawu używając błękitnej koszuli. Warto więc pamiętać: must have każdego lata to białe koszule i jasnoniebieskim kolorze.
Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który stanowi idealne tło dla granatu czy beżu. Dlatego włóżmy róż i już!
Pamiętajmy, koszule z krótkim rękawem należy pozostawić na nieformalne okazje i nigdy nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie nie zależy nam by kojarzono nas z „wujkiem Mietkiem na weselu”?