Kosmetyki

Firma Beurer – w trosce o wigor oraz dobre samopoczucie

Firma Breurer jest niemiecką firmą, która dystrybuuje swoje produkty również na terenie Polski. Firma specjalizuje się w produkcji dobrej jakości urządzeń medycznych, które mają zadanie polepszenie komfortu życia – wspomagania oraz kontrolowania samopoczucia. Osoby szukające towarów, będących połączeniem ciekawego designu i efektywności powinni zwrócić szczególną uwagę na towary marki Breurer.

Beurer

Autor: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z wielu towarów marki Beurer, który w ostatnich latach zdobył spore poparcie wśród nabywców jest Beurer MG 150.

Gdy sprawdzisz już poniższy tekst, to oprócz tego zobacz też co zawiera porządna witryna, gdyż prezentuje ona tak samo intrygujące kwestie.

Za tym pojęciem kryje się pomoc dla dużej ilości osób cierpiących na zbyt duże napięcie, potrzebujących rozluźniającego a dodatkowo uwalniającego od bólu masażu. Produkt to masażer do pleców i karku. Obsługa masażera jest bardzo przyjemna – posiada możliwośc regulacji intensywności masażu przy pomocy małej liczby przycisków. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że jest pakowny – mamy możliwość zabrać go w dowolne miejsce i w każdym miejscu czerpać satysfakcję związaną z odprężającym masażem.

Masażer do stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach Beurer tutaj: na stronie jest urządzeniem pozwalającym na usuniecie bólu mięśni poprzez masaż wibracyjny i bąbelkowy stóp. Posiada możliwość dopasowania czasu. Dodatkowo prócz dostarczenia relaksu masażer jest świetnym sposobem na ciągłe posiadanie stóp w świetnej formie – do zestawu dołączona jest bowiem część do usuwania do pozbycia się zbędnego naskórka. Dodatkowo można poszerzyć możliwości użytkowe poprzez dolanie olejków nawilżających do stóp.

Każdy człowiek troszczący się o kondycję i witalność chce na co dzień kontrolować swoją wagę. Odpowiednie BMI to duże prawdopodobieństwo na utrzymanie szczupłej postury oraz wspaniałego samopoczucia. Dla tychże osób marka Breurer ulokowała w swojej ofercie także wagi łazienkowe. Wyjątkowo wzięty model to BEURER GS 21 Madagascar (Beurer MG 150). Model wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po czynności zważenia kończy pracę automatycznie, co pozwala na żywotność baterii. Dla klientów potrzebujących wprowadzić większą ilość ciepłej kolorystyki do łazienki powstała kolejna waga, nieco bardziej ekstrawagancka model BEURER GS 27 Paski. Waga ta wytrzymuje obciążenie do 150 kilogramów, z dokładnością pomiaru do 100 gram.