Klasa i szyk

Przygotowujemy się do letniego wypoczynku

Choć jest maj, na dworze upał niczym w pełni lata. Słupek rtęci sięga nawet 32C! Taka pogoda sprzyja wypadom w plener. Starczy w niedzielny poranek przekąsić wcześniej śniadanko, ubrać wygodny ubranie, potem wskoczyć w trampki lub tenisówki męskie i możemy spędzić w przyjemny sposób wolny dzień. Możemy pojechać nad jeziorko, opalać się czy też łowić ryby, pójść do lasu – słowem – aktywnie spędzić swój wolny czas.

Doskonałym pomysłem jest również skorzystanie z szerokiej oferty coraz to większej liczby sieci obiektów sportowych: kortów, boisk do koszykówki, pływalni czy siłowni. W takim przypadku sugerujemy męskie tenisówki i już ruszamy zadbać o doskonałą formę!

Na pewno opłaci się nam ten wysiłek, bo już za chwilę rozpocznie się sezon wakacyjny. Pojedziemy na wczasy do Darłówka, Madrytu, na Kretę czy w inne równie tropikalne miejsca. Warto już dziś rozejrzeć się za sandałami męskimi, nieodzownymi w czasie letnich wojaży po Europie i nie tylko. I tu bardzo ważna uwaga – ponieważ większość panów nie obrała drogi pana Cejrowskiego i zakłada skarpetki a więc należy zapamiętać, iż nigdy nie możemy zakładać skarpet do męskich sandałów.

Na bardziej chłodne dni – w maju mogą takie wystąpić – proponuję obuwie sandały męskie wspaniale pasujące do lnianego przewiewnego ubrania czy też koszuli z krótkim rękawem. Tak odziany mężczyzna nie ma co się obawiać o swe image – a co za tym idzie – pewność siebie podczas wieczornej dyskoteki w hotelowej restauracji.

Późna wiosna i letnia pora stwarzają wiele modowych pułapek. Zdarza się bowiem, iż wygoda walczy z dobrym gustem i czasami wygoda wygrywa tę potyczkę. Niestety, nie każdy może ubierać wszystko. O ile zimą i jesienią da się takie gafy dosyć łatwo naprawić czy to swetrem czy płaszczem, latem jest to dużo trudniejsze. Zanim włożymy jakąś nową garderobę trzeba się dobrze zastanowić a najlepiej poradzić kogoś kto zna się na rzeczy. Raczej nie polecam szczupłym i niskim panom bezrękawników czy z dużym dekoltem, albowiem efekt może być przeciwny do tego który sobie zamierzyli. Podobnie sprawa się ma ze spodniami typu bermudy. Czasem miast ukryć mankamenty w wyglądzie uwypuklają je.