Kosmetyki

Ciekawe sposoby na polepszenie kondycji swojego zdrowia i urody. Jakie metody mają wciąż większą rzeszę fanów?

Ludzie mogą zrobić sporo i zapłacą dużo za to, aby prezentować się pięknie oraz być zdrowym. Coraz częściej słyszymy o metodach, które dla części osób są nie do pojęcia i wydają się dosyć dziwne, natomiast zyskują coraz większe grono fanów.

krem ze śluzu ślimaka

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno wiele osób słyszało o starej metodzie leczenia, jaka wykorzystywała pijawki wysysające rzekomo zainfekowaną krem człowieka. Stosowano takie zabiegi dość często oraz na różne dolegliwości. Dziś już częściej możemy spotkać ludzi, jacy stosują tego typu praktyki. Wiele ludzi decyduje się na tego typu zabiegi z użyciem pijawek. Są one polecane na różne schorzenia, przykładowo pomagają przy stanach chorobowym związanych właśnie z układem krwionośnym. Innym przykładem na dobre oddziaływanie zwierząt jest używanie różnych, jakie wytwarzane są przez zwierzęta. Tym przykładem jest krem ze śluzu ślimaka, jaki jest dobry na różne blizny, przebarwienia czy trądzik. (Czytaj dalej). Daje widoczne rezultaty już po paru użyciach. Śluz ślimaka zawiera bowiem sporo odżywczych składników, przykładowo kwas glikolowy, alantoinę, kolagen jak również witaminy A, E, C. Doskonale regeneruje skórę oraz odżywia ją dogłębnie. Zyskuje coraz większą rzeszę zadowolonych użytkowników.

Już od jakiegoś czasu modne stały się zabiegi w salonach piękności, gdzie używa się niewielkich rybek w akwariach, jakie czyszczą stopy lub też dłonie z suchego naskórka. Bardzo szybko i dokładnie potrafią się rozprawić z nieestetycznie wyglądającymi skórkami przy paznokciach. Tak samo jak ze zrogowaciałymi fragmentami ciała. Chcesz zakupić krem ze ślimaka? Robią to o wiele lepiej aniżeli kosmetyczka, ponieważ nie naruszają przy okazji żywej tkanki. Dlatego efekty są doskonałe. Przy tym sam zabieg jest niesamowicie przyjemny jak i relaksujący, chyba że jakaś osoba ma opory przed włożeniem stóp do akwarium pełnego rybek obskubujących nasze stopy. Brzmi dosyć drastycznie, jednak w rzeczywistości rybki są tak niewielkich rozmiarów, że nie wyrządzą nam jakiejś krzywdy, co najwyżej mogą troszkę połaskotać w stopy.

Przykładów jest jeszcze z pewnością sporo oraz co roku ich przybywa. Metody tego typu są oczywiście dobre, jeżeli tylko zwierzęta te nie cierpią. Nie można wszak poprawiać swojego zdrowia czy urody kosztem niewinnych żyjących stworzeń. Dlatego trzeba zwrócić szczególną uwagę, na to w jaki sposób traktowane są tego typu zwierzęta i czytać jak najwięcej o danej metodzie, zanim się na nią zdecydujemy.