Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Dla kogo outfit wojskowy?

Militarne akcenty są obecne w modzie od dawna. Wielu kobietom taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Dlaczego dobrze jest wybrać styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, że styl wojskowy uwydatnia indywidualizm jak i siłę charakteru. Dodaj do swojej kreacji dodatki militarne, a Twój outfit natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To doskonały strój, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub uwydatnić ognisty temperament. Wojsko jest kojarzone z mocnymi zasadami, lecz styl wojskowy nie musi mieć absolutnie nic wspólnego z rygorem. Zupełnie na odwrót, perfekcyjnie odróżni Cię na tle tłumu oraz podkreśli Twoją niepowtarzalność.

odzież militarna

Źródło: http://www.sxc.hu/
Styl wojskowy niekoniecznie musi dominować w Twojej kreacji. Nie musisz się cała przebierać w żołnierskie ciuchy. Wystarczy, że dodasz do outfitu drobny element przyciągający wojskowe skojarzenia, a cała stylizacja nabierze charakteru. Opcji jest wiele. Można nawet dobrać kurtkę podobną do wojskowej marynarki do lekkiej sukienki. Na ten temat też tu – popularny styl wojskowy.

Z drugiej strony, wiele osób wybiera dużo silniejsze akcenty militarne. Jakiego rodzaju elementy garderoby warto wybrać, aby nawiązać do żołnierskiego stroju? Możesz postawić na przykład na wojskową koszulę lub obszerne bojówki. Najbardziej rozpoznawalnym elementem żołnierskiej stylizacji jest jednak materiał moro. Oryginalnie tkanina ta stanowiła po prostu odzież roboczo-ochronną jednak dziś moro jest łączone przede wszystkim z charakterystycznym, żołnierskim ubiorem.

Moro występuje w różnych odmianach, dlatego da się łatwiej dopasować wzór tego typu do stylizacji. Styl wojskowy nie powinien wobec tego oznaczać tylko koloru zielonego. Nierzadko spotykane są również odmiany szarości albo granatu.

Sprawdź adres tej witryny (https://www.skalnik.pl/buty/goretex) – wyjątkowo dla Ciebie stworzyliśmy nowe posty na interesujący Cię temat. Kliknij w podany link – nie zwlekaj!

W wojskowych kreacjach da się znaleźć też barwy khaki lub bardzo jasne odcienie.