Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Humor jest w modzie – czyli o śmiesznych koszulkach

We współczesnym świecie człowiek jeśli nie chce zostać w tyle musi nie tylko dotrzymywać innym kroku, ale także spośród innych się wyróżniać, jeżeli chce zostać zauważony. Wykorzystujemy w tym celu mniej lub bardziej nowatorskie sposoby, żeby wybić się z tłumu i być zapamiętanym. Przeważnie swoją indywidualność podkreśla się poprzez urodę (spektakularny kolor włosów, perfekcyjna cera, idealna sylwetka, wytatuowane ciało), ale również poprzez ubrania.

T-shirt

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zwłaszcza ten drugi sposób jest dosyć popularny i nierzadko wybierany, ponieważ w wielu sytuacjach przy niewielkim nakładzie finansowym można rzeczywiście wyróżnić się na tle otoczenia.Doskonałym przykładem są chociażby śmieszne koszulki męskie lub damskie, które możemy znaleźć w niejednym sklepie. Jednak, to, jakie wrażenie będziemy sprawiać dzięki tego rodzaju koszulce zależy od wielu czynników i nie zawsze pierwsza lepsza z brzegu koszulka będzie udanym zakupem. Zabawne koszulki nie oznaczają bowiem, że kupująca je osoba ma wyglądać kiczowato i „śmiesznie”, ale w tym bardziej ironicznym kontekście. Dobrze dobrana koszulka z żartem będzie przyciągać uwagę innych i wzbudzać pozytywne reakcje.

Śmieszne koszulki mogą być śmieszne dzięki wykorzystaniu żartobliwego hasła lub niebanalnej grafiki. Niekiedy nawet typowa biała koszulka z normalnymi napisami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeżeli hasło na niej umieszczone jest rzeczywiście zabawne. Osoby, które decydują się na śmieszne koszulki chcą za ich pomocą podkreślić swoją osobowość. Najczęściej wybierają je osoby, które mają dystans do siebie i do innych. Zwykle też koszulka taka może sporo powiedzieć o jej posiadaczu.

T-shirt

Autor: Guillaume LARDIER
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby w różnym wieku mogą w zabawny sposób wyrazić siebie, swoje potrzeby bądź upodobania, a także swoje antypatie i światopogląd. Humor od zawsze był i jest świetnym sposobem na to, by powiedzieć coś o sobie i o świecie w sympatyczny i do przyjęcia przez każdego sposób, nawet, jeśli chodzi o rzeczy trudne i niełatwe do zakomunikowania. Śmieszne koszulki można z powodzeniem wyszukać w internecie (śmieszne koszulki męskie). Znajduje się tu szeroki ich asortyment, dzięki czemu na spokojnie można obejrzeć każdą koszulkę z osobna i sprawdzić, która z nich rzeczywiście odpowiada naszemu poczuciu humoru.