Dobrze ubrana Klasa i szyk

Jest kilka rzeczy, jakie pomogą wywiązać się z jakiejkolwiek modowej opresji, muszą znaleźć się w szafie każdego mężczyzny

[TAG=elegancja] jest kwestią pieniędzy, jednak portfel nie jest tu najistotniejszym sprawdzianem. Przede wszystkim liczy się wytworność i należycie dobranie ubrania do sytuacji.

Kołnierzyk koszuli

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Jest kilka rzeczy, które wspomogą wybrnąć z jakiejkolwiek modowej opresji, winny znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Bez koszuli po prostu nie da się obecnie żyć. Jest zarazem elegancka jak i stosowna. Istotne, by uszyta była z porządnej tkaniny, nieprzejrzystej i najpoprawniej ze stuprocentowej bawełny. Jeśli mamy wyłącznie jedną elegancką koszulę, wygodniej, by posiadała rękawy zapinane na guziki. Wskazane jest jednakże mieć w wyposażeniu jedną koszulę na spinki. Te nigdy nie wychodzą z mody, przydają całości elegancji i podkreślają osobowość. Mankiety i eleganckie koszule męskie nie mogą wystawać na więcej aniżeli centymetr poza rękaw marynarki. Przy mankietach na spinki wypada pamiętać, by nie zatrzymywały rękawów marynarki, co może się wydarzyć, jeśli wybierzemy zbyt duże mankiety lub spinki. Wysokość kołnierzyka, szerokość i układ – zestawia się do kształtu głowy i szyi.
Nie ulega kwestii, że osoby owalne i tęższe mają możliwość wizualnie wyszczuplić zarys buzi, łącząc kołnierzyk nieregularny w stylu brytyjskim, to znaczy przedłużony do przodu. Posturę zawsze swobodniej wyprofilować szyjąc elegancką koszulę na miarę. Pasek skórzany nie pełni roli trzymacza. Jest po prostu dekoracją. Nie może różnić się stylistycznie, kolorystycznie i materiałowo od obuwia, ale też nie powinien być z jednakowej skóry (norma kompletów w męskiej wytworności nie działa).

Masz chęć na następne zajmujące wpisy? Nie ociągaj się! Przygotowaliśmy ich przecież dużo. Zatem kliknij po szczegóły (https://www.systemy-pasywne.pl/aktualnosci/) i ciesz się świeżymi opisami.

Nie użytkujemy paska skórzanego z całkowitą sprzączką a przede wszystkim z nadrukami albo logo firmy. Coś takiego uważa się w eleganckim świecie za klęskę. Każde wyszczególnione powyżej paski skórzane charakteryzuje przede wszystkim ponadczasowość, w związku z tym warto potraktować je jako lokatę, która posłuży nam latami, bez względu na przekształcające się trendy. Lepiej mieć jedne odpowiednie dżinsy, które będziemy nosić kilka lat, niż 3 pary tańszych, które po kilku użyciach nie będą się nadawały do noszenia. Powinno się szukać ubrań i dodatków solidnej jakości i zawsze wyglądać elegancko.