Uroda

Prostowanie loków nie zawsze bywa niszczące, dzisiaj można prostować włosy keratyną oraz troszczyć się o ich kondycję

Dotychczas prostowanie loków kojarzone bywało z ich niszczeniem. Właśnie takie działanie miewały prostownice, zwłaszcza te tańsze. Ale teraz prostowanie włosów ma całkowicie nowe oblicze, ponieważ w tego rodzaju zabiegach wykorzystuje się keratynę, naturalny składnik włosa.
Tu sprawdzi się keratyna włosy będą po niej gładkie

Powodem, dla jakiego panie prostują włosy nie jest jedynie elegantsza fryzurka, ale przede wszystkim potrzeba ujarzmienia niepokornych włosów. Nawet panie z prostymi pasmami mają z tym czasami problemy. (więcej pomocnych wskazówek) Prostowanie włosów pomaga ograniczać ten problem, jednak jest krótkotrwałe oraz pracochłonne. Prostowanie keratyną zezwala zyskać proste pasma i utrzymać ten stan przez parę miesięcy, co okazuje się bardzo wygodne oraz estetyczne.
Takie prostowanie nie niszczy włosów
oryginalna butelka perfum

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie pasm nie niszczy ich w odróżnieniu od tradycyjnych prostownic z nagrzanymi płytkami (sprawdź dodatkowe informacje). Aplikowana w czasie prostowania keratyna jest naturalnym budulcem włosa i w dużym stopniu jest odpowiedzialna za jego zdrowie. Kobiety, które wykonały na swoich włosach rzeczony zabieg, stwierdzają, że ich włosy stają się zdrowsze, lśniące i przyjemnie gładkie.

Jeśli oferta firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj ofertę, który Ci sugeruje. Na pewno jest tym, czego już długi czas szukasz.

Takie włosy są bardziej podatne w czasie układania uczesania, są także milsze w dotyku.

Zabieg keratynowego prostowania zachowuje się na pasmach mniej więcej trzy miesiące, następnie trzeba go powtórzyć, by ponownie cieszyć się gładką fryzurą, jak również dostarczyć włosom cennego składnika. Dla lepszego rezultatu powinno się również zastosować preparaty kosmetyczne zalecone w salonie fryzjerskim, które uskutecznią działanie składnika.