Dobrze ubrana Klasa i szyk

Najsilniejsza marka europejskiego streetwearu – Mass Dnm

Skejci. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej powszechna wśród młodzieży. Ludzie pozytywnie nastawieni do społeczeństwa, dla których podstawą sprawą jest doskonała zabawa a także perfekcyjne wykonanie coraz to nowszych i trudniejszych trików.

skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Nie tylko na deskorolce, również na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Widują się na placach, lub specjalnie dla nich przygotowanych skateparkach, gdzie mogą szkolić technikę całe dnie. Nie są agresywni, jednak ich ekstremalne zabawy nie są przychylnie odbierane przez widzów obserwujących ich poczynania. Dlatego też systematycznie są przeganiani z miejsc na których się doszkalają. Jak wygląda skejt? Podobnie jak wielu innych młodych ludzi, a istotą ich wyglądu jest zaakcentowanie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do życia. Jeszcze niedawno bazą były szerokie spodnie, z opuszczonym krokiem. Dziś, niekoniecznie, gdyż wąskie rurki, które zawojowały ostatnio światem dostały się także na obszar skateparku.

hip hop

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli poszukujemy ubrań w stylu hip-hopowym powinniśmy zainteresować się rodzimą firmą Mass Denim. Jej produkty utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to światowe trendy i najwyższa jakość materiałów. Dlatego właśnie Mass to wiodąca marka na polskim rynku. Koszulki Mass to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy (nasza oferta). Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością tkanin sprawiają, iż T-shirt jest nie tylko częścią ubrania, ale idealnie podkreśla nasz styl. Od samego początku firma zapraszała do współpracy wielu artystów ze sceny hip-hopu. W związku z tym Mass Dnm cały czas zdobywa nowych klientów.Jedyne o co można mieć pretensje do tej subkultury to ich „nadmierne zamiłowanie” do sztuki.

Zerknij na witrynę oraz prześledź wpis (https://www.skalnik.pl/terra-nova), który zapewne totalnie Cię wciągnie, ponieważ dane w tamtym miejscu zawarte, przykuwają zainteresowanie.

A sztuką tą jest graffiti. Gdyby tylko powstało więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby pole do pokazania swojej twórczości, świat byłby o wiele ciekawszy. Na szczęście istnieją także legalne miejsca, w których możemy znaleźć prawdziwe dzieła sztuki. Warto więc zapoznać się bliżej z ową subkulturą, aby przekonać się, że gromadzi ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i zakochanych w sporcie. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy innym wyrażać siebie, choćby na koszulce.