Kosmetyki

Co zrobić, aby wygrać w walce z rozszerzonymi porami?

Dzisiejsze czasy charakteryzuje wszechobecny „kult młodości”. Mass media promują zdrowie, sprawność i dobrą kondycję fizyczną, szeroko pojęty sukces.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Dowodów na potwierdzenie tej tezy nie brakuje, wystarczy rzucić okiem na okładki kolorowych pism, z których zerkają na nas powabne modelki o ciele bez jakichkolwiek wad.
znacznie więcej zobaczysz na tej stronie

Autor: Mustela
Źródło: Mustela
Masz wrażenie, iż nigdy nie osiągniesz owego ideału? Rozszerzone pory przyprawiają Cię o ból głowy? Bez obaw, wcale nie musi tak dłużej być. Istnieje parę skutecznych sposobów, ażeby z nimi walczyć. Elementarna zasada – jaką niestety nagminnie zdarza nam się bagatelizować – brzmi: właściwa i co równie istotne systematyczna pielęgnacja ciała. Warto pamiętać, iż samo mydło czy też balsam nie wystarczy.

Czy Twoim zdaniem omawiany wątek jest niesamowicie pasjonujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź na oryginalny tekst (http://salon4you.pl/project/pielegnacja-dloni-i-stop/) – tam odnajdziesz nie mniej absorbujące informacje.

Trzeba bowiem jeszcze oczyszczać skórę z nadmiaru łoju. Przydatne mogą okazać się różnorakie peelingi oraz maseczki – domowe bądź wykonywane w gabinecie kosmetycznym- pielęgnowanie ciała.

Fantastycznym „sprzymierzeńcem” w starciu z rozszerzonymi porami są też na pewno szczoteczki do mycia.

Pragniesz zaznajomić się z kolejnymi interesującymi wpisami na podobny temat? Nie ma problemu. Kliknij na łącze do witryny (http://art-beauty.pl/) i czytaj bez ograniczeń.

Z jakiego powodu? Usuwają martwy naskórek. W dodatku, masują skórę polepszając jej ukrwienie.