Kosmetyki

Co zrobić, aby wygrać w walce z rozszerzonymi porami?

Dzisiejsze czasy charakteryzuje wszechobecny „kult młodości”. Mass media promują zdrowie, sprawność i dobrą kondycję fizyczną, szeroko pojęty sukces.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Dowodów na potwierdzenie tej tezy nie brakuje, wystarczy rzucić okiem na okładki kolorowych pism, z których zerkają na nas powabne modelki o ciele bez jakichkolwiek wad.
znacznie więcej zobaczysz na tej stronie

Autor: Mustela
Źródło: Mustela
Masz wrażenie, iż nigdy nie osiągniesz owego ideału? Rozszerzone pory przyprawiają Cię o ból głowy? Bez obaw, wcale nie musi tak dłużej być. Istnieje parę skutecznych sposobów, ażeby z nimi walczyć. Elementarna zasada – jaką niestety nagminnie zdarza nam się bagatelizować – brzmi: właściwa i co równie istotne systematyczna pielęgnacja ciała. Warto pamiętać, iż samo mydło czy też balsam nie wystarczy. Trzeba bowiem jeszcze oczyszczać skórę z nadmiaru łoju. Przydatne mogą okazać się różnorakie peelingi oraz maseczki – domowe bądź wykonywane w gabinecie kosmetycznym- pielęgnowanie ciała.

Fantastycznym „sprzymierzeńcem” w starciu z rozszerzonymi porami są też na pewno szczoteczki do mycia.

Pragniesz zaznajomić się z kolejnymi interesującymi wpisami na podobny temat? Nie ma problemu. Kliknij na łącze do witryny (http://art-beauty.pl/) i czytaj bez ograniczeń.

Z jakiego powodu? Usuwają martwy naskórek. W dodatku, masują skórę polepszając jej ukrwienie.