Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Ubrania dla mężczyzny

Moda to, wbrew obiegowej opinii, hobby nie tylko pań. Też mężczyźni zwracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w popularnych magazynach oraz w internecie jest co raz więcej poradników, które pomagają panom poznać typy sylwetek męskich i wybrać odpowiedni ubiór.

Według propozycji największych kreatorów mody można bawić się do woli. Łączymy wszystko, także wzory cętkowane, pasy, printy, a nawet kwiaty oraz malarskie desenie.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak są i prężnie działają domy mody dla panów. Moda dla mężczyzn jest również prezentowana na wybiegach, choć nierzadko akurat tam pokazywane są ubrania raczej ekscentryczne i niefunkcjonalne. Moda – poznaj szczegóły – męska (tu przykładowe propozycje dla mężczyzn: przykłady na stronie) może być tematem fascynującym i ciekawym.

Rozpoznanie swojego typu sylwetki jest w zasadzie kluczem do powodzenia. Jeśli poznamy własne atuty i niedostatki, będziemy w stanie lepiej działać na tym polu. Jeśli ciężko jest samemu określić własny typ sylwetki, powinniśmy poprosić o pomoc dobrego znajomego. A jeśli boimy się reakcji przyjaciół na nasz kłopot, lepiej oddać się w ręce swojej najdroższej. W ostateczności, można skierować swe kroki do profesjonalnego stylisty, który nie tylko określi nasz typ figury, ale dopasuje również właściwe odcienie do naszej karnacji.

W projektach na ten rok można zauważyć reaktywację mody z lat 90. Bluzy z kapturem oraz bomber jacket do tego eleganckie spodnie lub elegancka marynarka są prawdziwym hitem. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (dowiedz się więcej w odnośniku) oraz czapce.