Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Ciekawe rady dotyczące męskiego stylu na wiosnę i lato

Co rok i co rok zmienia się moda męska i moda kobieca. Wiosenne stylizacje mogą, nie muszą przetrwać, tak samo jak trendy na lato albo na jesień. Kobiety z całego świata od lat bezustannie bardzo się starają nadążyć za zmieniającymi się trendami. Niektóre obrały uniwersalną metodę wyciągania z aktualnych trendów tylko tego, co rzeczywiście im pasuje i może sprawdzić się na dłużej. Drugie przebierają się każdego sezonu w kogoś innego i rujnują budżet przez coroczne zamiany zawartości swojej garderoby, lecz w ostatecznej wersji i tak nie są zadowolone z tego co posiadają.

mężczyzna w garniturze

Autor: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwie moda męska jest tutaj odrobinę bardziej liberalna. A to dlatego, że spora ilość panów to raczej tradycjonaliści, którzy przywiązują się do własnych ubrań prawie tak bardzo jak do swojego auta czy motocykla. Z tego właśnie powodu zarówno wiosenne stylizacje, jak też trendy na lato bazują przeważnie na stonowanej kolorystyce i uniwersalnych długościach i fasonach, zaś zima jest zwykle prawie jednokolorowa. Również odnośnie tematu na tej stronie: nie musi tak być zawsze. Od jakiegoś czasu widać, jak moda męska powoli ewoluuje w kierunku odważniejszych stylizacji oraz różnorodności barw i materiałów. Jednocześnie coraz więcej mężczyzn świadomie dobiera kolory ubrań do własnego typu urody i stylu życia. Przez to nie czują się sztucznie, a stają się bardziej widoczni na ulicy. Naturalnie nie jest łatwo właściwie dopasować zestaw ubrań do swojej sylwetki, typu urody i temperamentu. Warto poradzić się w tym zakresie specjalistów, którzy przygotują wiosenne stylizacje (można zobaczyć tu: ) na nadchodzący sezon oraz pomogą wybrać trendy na lato.

Jeśli opublikowany tu tekst jest według Ciebie absorbujący, to bez obaw przeczytaj też uwagi spod linku – one również są warte Twojego zainteresowania.

Podpowiedzą też kilka uniwersalnych wskazówek, które należy użyć następnie przy samodzielnym kupowaniu garderoby. Istnieje kilka standardowych zasad, o których warto pamiętać niezależnie od tego, czy planuje się zakupy samodzielnie czy w towarzystwie specjalisty albo doskonale znającej modę kobiety. Po pierwsze dopasowanie odpowiedniego fasonu do figury. Po drugie dobór stylu garderoby do wieku. Nie ma nic gorszego, niż mężczyzna w sile wieku uparcie przynoszący następne dżinsy wycieruchy i pstrokaty t shirt.