Gustowne dodatki

Jaką biżuterię podarować swojej kobiecie – poradnik

Panie lubią nosić biżuterię, zaś jeszcze bardziej uwielbiają ją otrzymywać od swoich dżentelmenów. Niestety świat błyskotek jest dla nas często obcy a także tajemniczy, jednakże to nie powód ażeby się wycofywać! Przygotowałem dla Was parę zasad, którymi możemy się kierować kupując biżuterię swym damom.
A więc postanowiłeś, iż tym razem podarujesz swojej damie biżuterię.

biżuteria online
Nike CTR 360

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Gdyby to były zaręczyny, sprawa byłaby relatywnie prosta. Miałbyś tu niezwykle ograniczony wybór. Jakkolwiek wszelakie inne okazje pozwalają na wybór prezentu z pełnej gamy. A jest w czym przebierać: złoto, kolczyki srebrne, platyna, , kolie, bransoletki, brylanty, opale … Głowa boli! Co gorsza kosztowności, jak większość elementów kobiecego ubioru, podlega silnym wpływom mody polecam przeczytać. Toteż trudno tutaj mówić o bezwzględnej jak też uniwersalnej klasyce. Należałoby na początek rzucić okiem wstecz i poszukać natchnień w epokach naszych babuń oraz dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tu naczelną regułę: biżuterię ofiaruje się jedynie kobietom bliskim. Będzie to przede wszystkim wybranka serca, ale też mama, siostra lub córka.

Zainteresował Cię ten tekst? Więc czytaj to pomniki wrocław, na co masz chęć na nowej witrynie, którą z pasją dla Ciebie stworzyliśmy.

Precjoza to bowiem bardzo zobowiązujący podarek. Kobieta, jaka nie czuje się związana z panem oferującym jej biżuterię, może, podarunek zwrócić.

malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Druga zasada nawiązuje do kobiecej elegancji, w której obowiązuje zasada umiaru a także harmonii. Kupując biżuterię dla swojej wybranki, pamiętaj, iż nawet jeżeli Twoje uczucie jest płomienne, podarek nie musi krzyczeć. Tego rodzaju ozdoby będą bardziej kropką nad „i” aniżeli głównym punktem programu.

Mają uwydatniać a także uzupełniać krasę, a nie ją przyćmiewać. Dlatego od wielkości jak też ilości ozdób, istotniejsza będzie jakość zrealizowania oraz użyte półprodukty. Dziś osiągalna jest także biżuteria online – w internecie jest pełno biżuterii online.