Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Okrycia wierzchnie marki Top Secret

Wśród sieci sklepów odzieżowych jednym z najwcześniej znanych w kraju był Top Secret. Marka ta początkowo istniała samodzielnie. Aktualnie w punktach o tej nazwie dostępne są wyroby także odmiennych marek należących do spółki zarządzającej Top Secret. Jest to przykładowo marka Troll. Marka Top Secret posiada bardzo szeroką ofertę, gdzie przeważa odzież damska i męska. Dostępne są także różnego typu dodatki. Ostatnio towary Top Secret stały się znacznie chętniej wybierane niż dotychczas. Oferta okryć wierzchnich nie jest bardzo szeroka, jednak niektóre wyroby zasługują na uwagę.

Kurtki dla mężczyznDla panów marka oferuje między innymi kilka modeli okryć na zimę.

Czy ta problematyka Cię wciąga? Jeśli tak, to przejrzyj link (https://okularium.pl/salon-optyczny-rzeszow), pod którym odnajdziesz potrzebne Ci dane – zobacz, że Cię zajmą na długi czas.

Są to kurtki ocieplane i puchowe. Dostępne są także dłuższe ciepłe okrycia z grubego materiału. Te ostatnie mają wygląd bardziej elegancki, można je zestawić na przykład z garniturem lub innym oficjalnym strojem. Oferta na wiosnę to kurtki w większości z nieprzemakalnej tkaniny, w różnych, zazwyczaj ciemnych barwach. Niektóre z nich wyposażone są w kaptury. Kolejny typ kurtek, który można określić jako młodzieżowy, to modele wzorzyste. Najczęściej spotykanym z dostępnych wzorów jest czarno-biała kratka. Okrycia te dodatkowo wyposażone są w ściągacz na dole.

Autor: Goldwin

Okrycia wierzchnie damskieOferta damska również nie jest szczególnie bogata. W ubiegłym sezonie zimowym dominowały długie, ciepłe pikowane płaszcze ściągane w talii. Modele takie także tworzyły większość zimowej oferty w Top Secret. Kurtki Top Secret dla pań to w większości wspomniane wcześniej płaszcze. Oferowane są rozmaite rodzaje pikowania. Wyposażone są zazwyczaj w kaptury obramowane futrem. Cechą, odróżniającą okrycia tej marki od pozostałych podobnych jest różnorodność kolorów. Okrycia te występują w takich barwach, których nie widuje się w pozostałych sklepach. Kolekcja wiosenna to z kolei zazwyczaj krótkie kurtki z rozmaitych materiałów, które również moga mieć zaskakujące kolory. Dostępne są także kurtki skórzane z ćwiekami, z dżinsu oraz wzorzyste. Jednym z występujących motywów są wielobarwne kwiaty.