Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Kołnierzyki powracają do łask

Kołnierzyki ozdobne powracają razem z modą

Z modą jest tak, że po pewnym czasie ponownie wraca do łask oraz cieszy się powodzeniem wśród młodszego pokolenia, któremu wydaje się, że jego pomysł jest nowoczesny i że zaplanowali coś, czego jeszcze nie było. Tak właśnie wygląda obecnie rzecz kiedy idzie o ozdobne kołnierzyki.

BAGUM

Autor: Roco Julie
Źródło: http://www.flickr.com
Mogą one być powieszone na szyi, ale też mamy szansę wybrać takie, które w odpowiedni sposób będą przyczepiane do bluzki, dzięki czemu będziemy mieli gwarancję, że nie będą się przemieszczały i cały czas będą w tym samym miejscu. Ich założenie i zdjęcie można zrobić bardzo szybko więc możemy je włożyć przed każdym wyjściem, nawet jeśli nie mamy nazbyt dużo czasu na to, żeby dopieścić swoją stylizację . Biorąc za każdym razem inny kołnierzyk, mamy szansę spowodować, że jedna bluzka będzie posiadała parę wersji, a więc bez konieczności posiadania sporej garderoby, za każdym razem możemy ukazywać się w innej stylizacji.

ozdobny kołnierzyk

Autor: Ashley Van Haeften
Źródło: http://www.flickr.com

Kołnierzyki mają szansę okazać się proste i bardziej ozdobne

Należy wydawać sobie sprawę z tego, że możemy przebierać pośród prostych kołnierzyków, które będą miały delikatny haft, jak i pośród takich, które będą przyozdobione cekinami oraz perełkami, dzięki czemu świetnie będą przyozdabiały gładką bluzkę, która prędzej była tak naprawdę bez charakteru. Takie kołnierzyki pozwolą nam na wyszukanie swojego stylu, a co więcej spowodują, że nawet najbardziej zwykła bluzka, zamieni się w elegancką, która wspaniale będzie pasowała do każdej okazji. Trzeba pomyśleć czy w naszej szafie także nie muszą znaleźć się takie kołnierzyki, bo przez nie będziemy posiadali możliwość eksperymentowania z modą, a co się z tym wiąże, zawsze będziemy mieli szansę zrobić coś niepowtarzalnego w swojej stylizacji . Nabędziemy je w dobrej pasmanterii

Kiedy jeszcze nie mamy takiego kołnierzyka, to trzeba zaznaczyć, że zakupimy je w dobrej pasmanterii, lub możemy spojrzeć do internetu, gdzie jest dużo tego rodzaju propozycji. Jedynie przez nie będziemy mogli spowodować, że jedna bluzka, będzie posiadała tak sporo zastosowań oraz wciąż będzie wyglądała na nowy zakup.