Kosmetyki Uroda

Rozstępy – niezmiernie ważny problem, z którym zmaga się mnóstwo kobiet

To linijne ubytki w skórze właściwej. Przybierają postać wrzecionowatych pasm. Najczęściej pojawiają się na udach, pośladkach oraz piersiach.
Powstają wskutek nadmiernego rozciągnięcia skóry.

olejek

Autor: Belgravia Polska
Źródło: Belgravia Polska
zabiegi na rozstępy

Opakowanie chusteczek potrzebne w czasie alergii

Autor: Mike Linksvayer
Źródło: http://www.flickr.com
Z owym problemem boryka się ponad siedemdziesiąt procent kobiet w różnym przedziale wiekowym. Należysz do wspomnianej grupy? Nieestetyczne czerwone lub białe „pręgi” przyprawiają Cię o ból głowy? Spokojnie nie musisz się już zamartwiać. I choć trzeba przyznać że usuwanie rozstępów jest bezsprzecznie czasochłonnym procesem, to może zakończyć się sukcesem. Wystarczy poddać się serii specjalnych terapii przeprowadzanych w salonach kosmetycznych. Jakich? Na rynku spotkać można niezmiernie szeroką ofertę. Dermabrazja laserowa, mezoterapia, laser frakcyjny, peeling oczyszczający, karboksyterapia – wyliczać można bez końca. Rodzi się jednak pytanie: które zabiegi na rozstępy wykazują największą skuteczność? Nie sposób udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Bardzo wiele zależy albowiem od tego, na jakim etapie „rozwoju” znajdują się rozstępy. Dermabrazja i peelingi, złuszczając skórę zmniejszają widoczność zmian, lecz ich całkowicie nie eliminują.

Obecnie rekordy popularności bije radiofrekwencja mikroigłowa, czyli najprościej mówiąc terapia polegająca na jednoczesnym nakłuwaniu oraz stymulowaniu skóry za pomocą fal radiowych. Owa metoda pozwala nie tylko na skuteczne pozbycie się rozstępów ale też usuwanie blizn Warszawa oraz zmarszczek.

Więcej na stronie