Kosmetyki

Polecane kosmetyki to na pewno nawilżający balsam do ust oraz krem BB Babyface

Troszczenie się o siebie to w istocie nie takie łatwe zadanie. W drogeriach odszukamy mnóstwo kosmetyków, jeśli jednak będziemy musieli zdecydować się na idealne dla nas to może zrodzić się jakiś problem.
Wiadomo, że każdy ma nieco inną skórę i inaczej będzie reagował na konkretny produkt.

broda

Autor: anjanettew
Źródło: http://www.flickr.com
balsam do ust

Autor: Vitana

Nie da się zatem zgodnie stwierdzić czy dana rzecz jest nieodpowiednia czy dobra. Możemy tymczasem pomyśleć jaki kosmetyk powinien być w saszetce każdej z nas, jeżeli jest w niej naprawdę mało miejsca. Konieczny będzie balsam do ust, który będzie nam niezbędny w niejednej sytuacji. Dziewczyny, jakie nie lubią mocnego makijażu i codziennie praktycznie się nie malują powinny postawić na bezbarwny balsam, działający tylko nawilżająco. Kobiety lubiące eksperymentować winny zdecydować się na barwny balsam do ust, jaki uwydatni niejeden make-up. Następną rzeczą jest odpowiedni podkład. Niestety dzisiaj naprawdę ciężko jest znaleźć coś właściwego, gdyż większa część produktów nie nadaje się na dziewczęcą cerę sprawdź tutaj. Polecany jest w związku z tym krem BB Babyface, jaki działa szczególnie nawilżająco. Jeśli nie mamy zbyt dużych kłopotów z wypryskami czy nierównym kolorytem to winniśmy zdecydować się właśnie na ten krem. Bez wątpienia rozjaśni i ujednolici kolor naszej skóry. Malutkie przebarwienia zostaną zatuszowane.

Postaw na naturalność, bowiem ona podoba się kolesiom najbardziej balsam dla ust. Nie ma nic kuriozalnego w tym, że pragną oni spotykać się na pierwszej randce na basenie, bo spora część kobiet chowa swoją twarz pod toną pudru.