Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Przydatne ozdoby na lato

Wiosna i lato to pory roku, gdy ciepłe kurtki i płaszcze zastępujemy trochę lżejszymi ubraniami. Rzecz jasna ważną składową stylizacji pozostają dodatki, jakie w słoneczne dni powinny zwracać uwagę kolorami, a niekiedy także interesującymi wzorami. Jak wybrać dodatki na lato?

odbicie - zdrowie

Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com

Okulary przeciwsłoneczne

Chociaż okulary przeciwsłoneczne możemy zakładać zarazem latem, jak i w zimie w trakcie słonecznych dni, to zdecydowanie częściej kojarzone są z upalną pora roku. Jest to nie tylko dekoracyjny, ale również praktyczny dodatek – sprawdzi się zarówno na ulicy, na plaży jak i w trakcie kierowania autem. Okulary Dita to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy podążają za modą i cenią sobie jakość zakupywanych produktów. Zapewniają one nie tylko modny wygląd, ale również będą idealnie komponowały się z letnimi kreacjami. Okulary Oakley i innych rozpoznawanych marek modowych to także doskonały prezent dla niejednej elegantki – np . Jakie oprawki będą najlepiej wyglądać latem? Moda jest różna, niemniej warto kierować się przede wszystkim własnym gustem i decydować się na modele najlepiej pasujące do profilu twarzy – tylko w ten sposób będą one wyglądały dobrze, bez względu na to, czy są to okulary Gucci, czy też okulary Dita. Na szczęście lato to czas, kiedy pozwalamy sobie na większą swobodę w stylizacjach, stąd także kolorowe oprawki będą prezentować się świetnie.

panorama - zdrowie

Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Modna biżuteria dla kobiet

Każda kobieta uwielbia biżuterię. Niektóre panie decydują się na duże kamienie, zaś inne gustują w cieniutkich łańcuszkach, które są ledwo widoczne, a jednocześnie dyskretne. Lato kojarzy się z ozdobami w intensywnych barwach, stąd też warto kupić sobie bransoletkę z barwnych nitek i niebanalnymi zawieszkami podkreślającymi wakacyjny charakter całej kreacji, albo – odzwierciedlającymi ważne wydarzenia w życiu. Piórka i kamienie w stylu boho będą świetnie komponować się z delikatnymi sukienkami i spódnicami, a wracający każdego roku motyw marynarski podkreśli oczywiście biżuteria biało-niebiesko-czerwona oraz tego typu motywy, jak kotwica czy koło sterownicze. Barwne sznurki, koraliki, kamienie czy pióra to często wybierane dodatki na lato. Zobacz też