Gustowne dodatki

Przydatne ozdoby na lato

Wiosna i lato to pory roku, gdy ciepłe kurtki i płaszcze zastępujemy trochę lżejszymi ubraniami. Rzecz jasna ważną składową stylizacji pozostają dodatki, jakie w słoneczne dni powinny zwracać uwagę kolorami, a niekiedy także interesującymi wzorami. Jak wybrać dodatki na lato?

odbicie - zdrowie

Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com

Okulary przeciwsłoneczne

Chociaż wzrokom (zobacz okulary przeciwsłoneczne tom ford) przeciwsłoneczne możemy zakładać zarazem latem, jak i w zimie w trakcie słonecznych dni, to zdecydowanie częściej kojarzone są z upalną pora roku. Jest to nie tylko dekoracyjny, ale również praktyczny dodatek – sprawdzi się zarówno na ulicy, na plaży jak i w trakcie kierowania autem. Okulary Dita to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy podążają za modą i cenią sobie jakość zakupywanych produktów. Zapewniają one nie tylko modny wygląd, ale również będą idealnie komponowały się z letnimi kreacjami. Okulary Oakley i innych rozpoznawanych marek modowych to także doskonały prezent dla niejednej elegantki – np . Jakie oprawki będą najlepiej wyglądać latem? Moda jest różna, niemniej warto kierować się przede wszystkim własnym gustem i decydować się na modele najlepiej pasujące do profilu twarzy – tylko w ten sposób będą one wyglądały dobrze, bez względu na to, czy są to wzrokami (zobacz optyk sopot) Gucci, czy też okulary Dita. Na szczęście lato to czas, kiedy pozwalamy sobie na większą swobodę w stylizacjach, stąd także kolorowe oprawki będą prezentować się świetnie.

panorama - zdrowie

Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Modna biżuteria dla kobiet

Każda kobieta uwielbia biżuterię. Niektóre panie decydują się na duże kamienie, zaś inne gustują w cieniutkich łańcuszkach, które są ledwo widoczne, a jednocześnie dyskretne. Lato kojarzy się z ozdobami w intensywnych barwach, stąd też warto kupić sobie bransoletkę z barwnych nitek i niebanalnymi zawieszkami podkreślającymi wakacyjny charakter całej kreacji, albo – odzwierciedlającymi ważne wydarzenia w życiu. Piórka i kamienie w stylu boho będą świetnie komponować się z delikatnymi sukienkami i spódnicami, a wracający każdego roku motyw marynarski podkreśli oczywiście biżuteria biało-niebiesko-czerwona oraz tego typu motywy, jak kotwica czy koło sterownicze. Barwne sznurki, koraliki, kamienie czy pióra to często wybierane dodatki na lato. Zobacz też