Kosmetyki

SOS skórze po wypoczynku

Urlopy dobiegły końca. Po słonecznym wylegiwaniu się na bałtyckich plażach pozostały zapiaszczone ubrania, filmiki i pamiątki. Ładne muszelki, pocztówki, ręczniki. I opalenizna. Wiele kobiet kocha swój brązowy kolor ciała, który dobrze idzie w parze z ciemnymi oczami. Jednak należy również pamiętać, że słońce dla skóry wcale takie korzystne nie jest, dlatego używaj kwas hialuronowy, który jest w dobrych kosmetykach.

Serum z kwasem hialuronowym

Źródło: www.nantes.pl

Wysuszona skóra szybciej się starzeje, a często nieestetycznie odchodzi całymi kawałami. Dlatego po wakacjach warto zakupić odpowiednie kosmetyki. Przedstawię trochę podstawowych produktów, jakie musisz kupić odwiedzając następnym razem drogerię. Zaczniemy od modnego produktu, jakim jest kwas hialuronowy.

Kremy z zawartością tej substancji, powstającej z bakterii, skutecznie nawadniają naskórek.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, koniecznie zobacz dodatkowo ten odnośnik! To świetna oferta (http://spabaltica.pl/pl/twoja-strefa-urody/kosmetyka-ciala/upiekszanie/masaz-wyszczuplajaco-antycellulitowy) i tutaj odnajdziesz szczegółowe informacje.

Kwas hialuronowy nieźle ulepsza wymianę wodną naskórka. Tą drogą do komórek ciała lepiej wnikają fundamentalne pierwiastki odżywcze, istotne w zjawisku rehabilitacji po urlopowych naturalnych solariach. Kiedy będziesz potrzebować balsam do ciała, kosmetyki z zawartością tego kwasu okażą prawidłowym wyborem. Wykorzystuje się go także w salonach odnowy biologicznej, wstrzykując w wargi i piersi.

Wizytując miejsca z kosmetykami pomyśl również o ważnym wpływie, jaki posiada odpowiednie mleczko do demakijażu. Notoryczne malowanie się drażni naskórek. Mocno opalony naskórek może źle reagować na makijażowi zabiegi.

Po pielęgnacji mleczkiem trzeba użyć tonik do twarzy, najkorzystniej z dużym udziałem pierwiastków odżywczych i nawadniających. Taki tonik świetnie oczyści pory i złagodzi możliwe podrażnienia. Świetnie odpowiada do kosmetyki przed spaniem i po wstaniu rano.

Najlepszy do nocnej pielęgnacji jest krem pod oczy. Kupując go w kosmetycznym kieruj się efektem nawodnienia, jaki zapewnia oraz działaniem antyzmarszczkowym. Wiadomo, że znane wszystkim wory pod oczami umieją mocno zniszczyć urodę kobiety.

A jeżeli po letnim wypoczynku musisz wrócić do dawnej formy, bieganie na bieżni wzmocni odpowiedni balsam wyszczuplający, ujędrniający skórę i wspomagający destrukcję komórek tłuszczowych.

Źródło: NANTES