Dobrze ubrana Klasa i szyk

Piękne włosy, czyli w jaki sposób uzyskać wspaniały efekt

Nie każdy z nas posiada gęste włosy. Nie każdy również może się poszczycić oszałamiającymi lokami bądź zjawiskowym kolorem włosów. Ale każdy z nas może o nie zadbać. Odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do sukcesu.

wejdź na stronę i dowiedz sie więcej

Autor: Steven Santiago
Źródło: http://www.flickr.com
Cykliczne wizyty u stylisty fryzur to podstawa! Za ich pomocą dowiemy się, jak odpowiednio dbać o włosy. Już samo podcinanie zniszczonych końcówek daje bardzo wiele. Do tego dochodzą porządne produkty do włosów. Szampony, odżywki, maski, jedwab nadadzą naszej fryzurze pięknego blasku. Rozważmy również opcję przeprowadzenia rytuału Kerastase, który ma na celu wzmocnienie kondycji naszych włosów. Efekt jest natychmiastowy. Już na pierwszy rzut oka widać, iż prezentują się o niebo lepiej! To szczególnie ważne dla osób, jakie bardzo często farbują swoje włosy. Jak wiemy taki zabieg nie jest korzystny dla naszych fryzur. Pomimo tego, że produkty do włosów są dobre, to musimy postawić na najlepsze z nich. W celu ich poznania, należy zapytać o poradę doświadczonego stylistę fryzur. Również w salonie bezproblemowo nabędziemy wyjątkowe produkty do włosów. Nadadzą one blask i odbudują zniszczone fryzury.

Rudowłosa

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób poznać dobrego fryzjera? Po pierwsze zapytajmy o zdanie innych . Możemy sprawdzić zarówno komentarze w internecie oraz, a także bezpośrednio porozmawiać ze znajomymi. Być może ktoś będzie mógł nam polecić swój ulubiony salon. Gdy już się do niego udamy i zobaczymy np. same starsze kobiety, czekające w kolejce na ondulację, lepiej błyskawicznie uciekać. Dobre salony fryzjerskie nie oferują już tego rodzaju usług. W przypadku, kiedy zdecydujemy się zostać, a fryzjer spyta, czy mamy farbowane włosy, również zrezygnujmy z jego usług. Uwagę trzeba zwrócić również na czystość. Nikt z nas nie chce być przecież obcinany brudnymi nożyczkami. Koszt usługi nie powinien być dla nas jedynym wyznacznikiem. Nikt przecież nie powiedział, iż drożej równa się lepiej. Jest wielu młodych i bardzo zdolnych fryzjerów, jacy stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Cennik ich usług z pewnością nie będzie wygórowany. My będziemy mieć pewność, że ktoś spojrzy na nasze włosy z innej perspektywy. Zaoferuje nam nowe produkty do włosów, inaczej przeprowadzi rytuał Kerastase. Zmiany na lepsze są pożądane. Bez względu na to, jak regularnie chodzimy do fryzjera pamiętajmy o tym, iż podstawą jest odpowiednia pielęgnacja włosów. Nie doprowadzajmy do sytuacji, gdy włosy są przetłuszczone. Szczotkujmy je regularnie. Używajmy odpowiednich szamponów. Od czasu do czasu sięgnijmy po odżywkę. Ponieważ to my mamy największy wpływ na wygląd oraz kondycję naszych włosów.