Kosmetyki Uroda

Sposoby na usunięcie cellulitu

Gdy mają miejsce coraz cieplejsze dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma jednak z tym spory problem. Jak wskazują badania, praktycznie co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli nagromadzającym się tłuszczem, który wygląda mało estetycznie.Nierzadko cellulit sprawia, że kobieta wstydzi się zaprezentować nie tylko w krótszych spodenkach czy spódnicy, ale wręcz w ogóle unika odsłaniania swoich ud i brzucha, gdyż są to rejony najbardziej podatne na występowanie popularnej pomarańczowej skórki.

Jak można usunąć cellulit? Zwykle kobiety zakupują konkretne balsamy proponowane praktycznie w każdej drogerii. Są to różnego rodzaju kremy wzbogacone między innymi o składniki z zielonej herbaty czy kawy, umożliwiające ujędrnianie skóry i równocześnie modelowanie sylwetki.

Podoba Ci się nasz temat? Przeloguj zatem do nowego wątku i dowiedź się jakie merytoryczne źródło (https://m-estetica.pl/zabieg/Poprawa-jedrnosci-skory-twarzy-hifu) było naszą zachętą. Miłej lektury!

Tego typu preparaty są dość tanie i ogólnodostępne, więc nie dziwi, że kobiety z chęcią je zakupują. Badania potwierdzają ich działanie, jednakże w niektórych przypadkach może się okazać, że nawet bardzo intensywnie działający balsam nie będzie pomocny w rozwiązaniu poważnego cellulitu.

skóra - wyobrażenie

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Czasem takie kremy są również nie polecane ze względów zdrowotnych, chociażby w sytuacji, gdy osoba ma kłopoty z krążeniem. Dodatkowo, należy przyznać, że ujędrnianie skóry wykorzystując balsamy jest dość pracochłonne i wymaga determinacji. Alternatywą dla ludzi, którzy nie mają cierpliwości do stosowania tego typu preparatów jest zabieg na cellulit. Jest to na pewno szybsza metoda walki z pomarańczową skórką i bardziej widoczna. Wymaga jednocześnie większego nakładu pieniężnego.

Taki zabieg na cellulit powinien być wykonywany przez należycie przeszkolone osoby i polega na działaniu na skórę laserami, ultradźwiękami jak również rozmaitego typu masażami.

wizerunek - skóra

Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju zabiegi poleca się w pierwszym rzędzie osobom, które mają mocno zaawansowany cellulit i jest to dla nich jedyny sposób na pozbycie się tego problemu.Modelowanie sylwetki Warszawa można przeprowadzić również przy pomocy regularnych ćwiczeń, jednakże podobnie jak stosowanie kremów antycellulitowych jest to dosyć żmudne i długotrwałe, więc potrzeba na to znacznie więcej czasu i zaangażowania. Więcej na stronie