Kosmetyki Uroda

Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, czy też popularne Edwin Jagger Razor stosują też mężczyźni dbający o brodę

Ostatnio powraca moda na okazały zarost u mężczyzn. Stworzono nawet konkretną nazwę dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa pochodzi z angielskiego słowa, które oznacza w polskim języku „drwal”.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zarost od dawna kojarzy się z męskością i siłą. Dla wielu mężczyzn jest wyrazem poważnego dorosłego na życie, męstwa i jak najbardziej ma służyć przekonaniu do tego także płci żeńskiej. Kobiety kochają lub nieznoszą zarostu i trudno opierać się tu na jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich jest zdania, że mężczyźni z brodą są o niebo bardziej atrakcyjni, niż panowie z gładko wygoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i w związku z tym również bardziej męscy. I tak jak kobiety próbują manifestować swoją kobiecość przez dobór odpowiedniego stroju czy makijażu, tak panowie swoją męskość lubią akcentować właśnie brodą.

Zarost nie musi być spory, może być ledwo widoczny bądź z kolei sięgać aż do torsu. Dzisiejsze możliwości jeśli chodzi o golarki i rozmaitego typu preparaty jak żele do golenia czy pianki są tak duże, że w zasadzie można zaprojektować na swojej twarzy rozmaite cuda.

Nie czekaj – jeśli spodobał Ci się ten opis, to do zobaczenia (https://www.linde-mh.pl/pl/O-nas/Studia-przypadku-i-referencje/) mamy też inne zagadnienia na stronie, która widnieje pod podanym linkiem.

Są panowie, którzy specjalnie strzygą brodę, układają ją, modelują, by nabrała pożądanego kształtu i wyrazu.

akcesoria do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Istnieją nawet konkretne zakłady dla brodatych, w jakich strzyże się i trymuje męskie zarosty. Więcej na

Na pewno zadbanie o naprawdę ładną brodę nie jest takie łatwe. Błędne jest myślenie, że mężczyzna, który ma duży zarost, niewiele musi robić i zaniedbuje swoją twarz. Okazała broda wymaga na pewno lepszej pielęgnacji niż ogolona twarz. Także trzeba ją strzyc, modelować czy golić. Stosuje się do tego naprawdę fachowe golarki Muhle Razor, czy też nie mniej znane Edwin Jagger Razor bądź podobne produkty . Jednym słowem nie jest tak, że brodaty pan, może zupełnie sobie odpuścić. Wręcz musi być bardziej zdeterminowany, aby dbać o swoją twarz, w innym przypadku może narazić się na negatywne opinie, kiedy jego broda będzie niechlujnie wyglądać.

Nie ulega wątpliwości, że broda zmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej stosowanym zabiegów, jeżeli mężczyzna chce coś zmienić w swoim wyglądzie. Broda może dodawać lat, powodować, że mężczyzna na pierwszy rzut oka wygląda intrygująco i tajemniczo. Dlatego nadal jest i jeszcze z pewnością długo będzie w modzie.