Kosmetyki Uroda

W jaki sposób polubić golenie? Jakich akcesoriów i kosmetyków warto użyć?

Jednym z bardziej nielubianych przez mężczyzn zajęć jest golenie. Na pewno wielu mężczyzn, którzy codziennie z rana golą się powie, że nie znosi tego nudnego zajęcia.

W niektórych przypadkach jest to kwestia podejścia, ale również niewłaściwych akcesoriów i kosmetyków. Czy ten zabieg da się lubić?
skóra twarzy

Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyka

Na pewno można, a wiedzą o tym ludzie, jacy z golenia zrobili swego rodzaju rytuał. Tak naprawdę nie powinno dziwić, iż jakaś osoba podchodzi do tej kwestii całkiem poważnie. Niektórzy panowie, którzy cenią sobie oryginalny styl, mają również bardziej tradycyjne podejście do tej kwestii. Zwykła maszynka jednorazowa to dla nich za mało, chcą trochę jakby powrócić do czasów, kiedy przyrządy do golenia były inne niż dziś, jednak były bardzo dobre i służyły latami. Tego przykładem są maszynki na wymienne żyletki. Możemy nawet dziś ich używać, czego potwierdzeniem jest Muhle Razor . To luksusowa marka, jaka wypuszcza tego typu perełki na rynek. Nie można też zapomnieć o dobrej jakości pędzlu do nakładania piany.
A jak sytuacja przedstawia się z różnymi kosmetykami pomocnymi przy goleniu? Gdy patrzymy na półkę, na jakiej stoją pianki do golenia , to trzeba się zastanowić co wybrać. Na pewno używanie ich to bardzo wygodna sprawa. Otrzymujemy bowiem od razu pianę, jaką trzeba jedynie nałożyć na twarz. Nie musimy używać żadnych kremów, jakie potem trzeba dokładnie zmyć. Piana bowiem zmywa się bardzo szybko.
kłopoty

Autor: Darkside_sithlord [Marlon Garcia]
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o żele do golenia, to istnieje także ich spory wybór.

Z pewnością są one fajnym wyborem dla osób o skórze wrażliwej, gdyż żel posiada bardziej jednolitą konsystencję, jaka bardzo dobrze pokrywa naskórek oraz tym samym bardziej chroni przed podrażnieniami oraz często mocniej nawilża.