Dobrze ubrana

Modne sukienki na wiosnę

Dziewczyny od zawsze dążyły do tego, by prezentować się świetnie. Wybór właściwego ubrania to trudna sprawa. Wymaga od kobiety wiedzy zwłaszcza o sobie. Musimy wiedzieć, co powinnyśmy zakrywać, a co podkreślać. Stylizacja to nie jest błahy obszar, lecz wystarczy pamiętać kilka prostych reguł. W ubiorze najważniejsza jest równowaga. Gdy mamy luźny dół, to będzie dopasowana góra. I odwrotnie.

Podkreślajmy talię, gdyż jest ona wyjątkowo kobiecym atrybutem. Jeśli nie możemy pochwalić się talią osy, w każdym wypadku możemy poradzić sobie przy pomocy pasa. Kiedy musimy wyglądać rzeczywiście niepowtarzalnie i wyjątkowo, to wybierzmy sukienki top secret! Nie ma lepszej opcji, by zachwycać swoją figurą. Dla każdej z pań znajdzie się odpowiedni krój. Każdy sklep top secret ma w ofercie mnóstwo fasonów i wzorów, z których można skorzystać.

Zwłaszcza wiosną i latem można ukazywać swoje walory, ubierając właśnie sukienkę. Trzeba tylko wiedzieć, na którą jesteśmy w stanie sobie pozwolić. Jeżeli chcemy wyglądać seksownie, dobierzmy dopasowany krój, który uwydatni nasze kobiece walory. Pamiętajmy, że rozciągliwe materiały mogą ukazać otyłość, więc kiedy mamy z tym problemy – unikajmy ich. Doskonałą ofertą dla pań o bujnych biodrach i szerokich udach są sukienki w stylu lat 50. Z rozkloszowanym dołem. Idealnie uwydatnią talię i zamaskują niedoskonałości figury. Gdy z kolei pragniemy sobie wyczarować biodra, załóżmy sukienkę z baskinką. To również znakomity pomysł dla kobiet, które mają potrzebę ukryć mały brzuszek. W tej roliznakomicie sprawdzą się również sukienki w kształcie trapezu. Jeżeli jesteśmy wyjątkowo szczupłe, możemy zdecydować się na sukienkę- bombkę. Długie suknie najlepiej leżą na wysokich kobietach, ale jeżeli jesteśmy w stanie pochwalić się zgrabną sylwetką, możemy je zakładać bez względu na wzrost. Każda sukienka ma własny styl. Ważne jest, byśmy dobrze się w niej czuły. Jeśli będzie inaczej, nawet najmodniejsza kreacja może nas oszpecić. A przecież sukienki są po to, by poprawiać nam humor. Panowie także uwielbiają tę część naszej garderoby. Chyba nie należy pytać, dlaczego?