Gustowne dodatki

Rozmaita, imponująca biżuteria

Nadrzędna reguła, o jakiej zawsze powinno się mieć na uwadze zakładając biżuterię mówi o tym, by zachować wyczucie. Zakładając nazbyt dużą ilość biżuterii, zamiast zabłysnąć, zdołamy nadwyrężyć poczucie należytego smaku.

Srebrny naszyjnik

Autor: Christina Clendenin Tate
Źródło: http://www.flickr.com

Niekoniecznie, jeśli elementy wyglądają bajecznie oddzielnie, będą również tak wyglądać połączone. Najlepiej, aby jeden punkt przyciągał uwagę. Wstrzemięźliwość to najlepsza droga do elegancji i klasy.
Do pracy wskazana jest biżuteria skromna, w klasycznym stylu, nie rzucająca się mocno w oczy. Ma ona pełnić rolę tajemniczego dopełnienia i uwydatnienia temperamentu. Wolno wkładać naszyjniki srebrne, czy nieduże kolczyki. W ciągu dnia winno wybierać się srebrną biżuterię, a wystrzegać się złotej. Srebrna biżuteria jest wspaniałym uzupełnieniem prostych, formalnych okryć. Zaszaleć z biżuterią zdołamy w trakcie wieczornych imprez. Na taką możliwość wspaniale sprawdzą się długie kolczyki z bransoletką z błyszczącymi w blasku świateł kamieniami.
Rozmaitą, idealną biżuterię oferuje jubiler (przejdź dalej) – www.e-sentiell.com/ – online – o jubilerze online. Bez opuszczania mieszkania poczynimy doskonałe zakupy, które zostaną przyniesione do mieszkania.
Aby jednakże uniknąć śmieszności należy wystrzegać się zakładania nazbyt dużej ilości biżuterii, porządniej postawić na jeden, przyciągający uwagę akcent, aniżeli przytłoczyć nadmiarem różnego gatunku ozdób.

Jeśli założymy bardzo fantastyczny wisiorek, lepiej zrezygnować z kolczyków, tym bardziej, jeśli obie te części w takim samym stopniu przyciągają uwagę. Noszenie zestawów biżuterii jest akceptowalne pod warunkiem, że komplet ten posiada klasyczną stylistykę.