Dobrze ubrana Gustowne dodatki

Gdzie kupować buty – w sklepie stacjonarnym czy w internecie? Zalety i wady takich rozwiązań

W czasach, gdy w internecie można dostać właściwie wszystko, chodzenie do sklepów stacjonarnych wydaje nam się czasem ogromnym przeżytkiem. Jeżeli jednak zastanowić się nad tą sprawą mocniej, można dojść do wniosku, iż sklepy tradycyjne bez wątpienia nigdy nie znikną, a czasami są lepszym wyborem niż zakupy w internecie.

stylowe buty

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj sprawdzimy, co i w jakich dokładnie wypadkach najbardziej się opłaca – weźmy dla przykładu kupno butów.
Sklepy stacjonarne
Ogromną zaletą sklepów stacjonarnych jest na pewno fakt, że przed zakupem możesz zmierzyć buty. Każde obuwie, niezależnie od tego, czy chodzi o tramplki męskie czy o wysokie kobiece szpilki, musi dobrze pasować na stopę właściciela. Oczywiście zwykle kupujemy ten sam Rozmiar, jednakże po pierwsze czasami rozmiarówka poszczególnych firm nieco się różni, po drugie natomiast w grę wchodzą jeszcze inne kwestie, które sprawiają, iż but wygodny dla jednej osoby niekoniecznie będzie właściwy dla drugiej. Nawet trampki męskie muszą być doskonale dopasowane, zatem możliwość zmierzenia butów przed kupnem zdecydowanie jest wielką zaletą. Zakupy w sklepie stacjonarnym są także lepszym rozwiązaniem gdy potrzebujemy kupić coś na szybko, bez konieczności oczekiwania na przesyłkę.
zalety zakupów w sieci
Zaletą zakupów w internecie jest z pewnością fakt, iż męskie buty sportowe zazwyczaj można tam dostać w znacznie niższych cenach.

buty sportowe

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeżeli doliczysz do ceny butów koszt przesyłki, zwykle i tak zapłacisz znacznie mniej niż w przypadku zakupów w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo zakupy możesz zrobić szybko, właściwie o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności wychodzenia z domu i chodzenia po ogromnych centrach handlowych.